Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne barátkozni 40+...

Hogyan lehetne barátkozni 40+ évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne, hogy ti hogyan barátkoztok 40+ évesen.

Édesanyám 48 éves, egész életében dolgozott azért, hogy jó életünk legyen. Nyáron halt meg a nagymamám akihez édesanyám gyakran járt segíteni és beszélgetni. Most több szabadideje lett így, viszont nagyon szomorú és gyakran sírva jön haza a munkából mert nagyon hiányzik neki a mama. Egyke vagyok és idén költözök el egyetem miatt, édesapám pedig rokkant nyugdíjas így nem nagyon tud velünk programokat csinálni. Apukámnak nehéz akárhova is utazni vagy hotelekben aludni, de gyakran jár horgászni. Sokszor hívta ki magához anyukámat, de nem nagyon szeret ott lenni. Én néha kimegyek vele a városba sétálni vagy vásárolni, de van olyan is, hogy itthon filmezünk, de persze ez egyáltalán nem elég számára. Nincsenek barátai se, munkahelyén egyedül dolgozik egy boltban szóval nincsen kivel beszélgetnie egész nap. Én pár napon belül Budapestre költözök 2,5 órára az otthonomtól így nem nagyon tudunk találkozni, csak 2 hetente kb.

Van esetleg ilyen ismerkedős csoport az ő korosztályának? Hogyan tudnék rajta segíteni? Teljesen tanácstalan vagyok, bármilyen ötlet jól jönne. Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 27. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen nyújtok ötleteket, vigasztalást - akár személyesen is.


Budapesten laktok?


47N

2021. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, őszinte részvétem a nagymamád halála miatt! Sok puszit, Testvéri/Baráti ölelést küldök anyukádnak így ismeretlenül is!


El tudom képzelni, milyen lelkiállapotban lehet édesanyád. Nekem is elhunyt anyukám két évvel ezelőtt. Most már jócskán csitult a fájdalom, de néha még erősebben fel tud törni. Hiányzik most is, MINDIG hiányozni fog...

2021. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Van egy facebook csoport, nézzen be oda.

40-50 évesek barátnő kereső csoport a neve.

Ez egy zárt csopi.

Sok sikert anyukádnak. :)

2021. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, mint írtam az otthonom 2,5 órára van Budapesttől. Vasmegyeiek vagyunk.
2021. aug. 28. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!