Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznál egy ilyen személlyel?

Barátkoznál egy ilyen személlyel?

Figyelt kérdés
Barátkoznál olyan személlyel aki évek óta gyógyszereket szedd a depressziója leküzdéséhez? Nem lelkiszemetest keress maga mellé hanem igazi barátokat. Lenne valakinek kedve barátkozni?
2021. aug. 31. 13:47
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Ez mivel másabb, mint hogy valakinek meg inzulint kell adagolnia, mert számára az kell? Semmivel.

De az még mindig nem egy jó dolog, hogy ha ez a személy első körben rögtön ennyit tud-és ez jut elsőnek magáról eszébe, hogy depis és gyógyszert kell szednie. Juthatna az is eszébe; hogy Hmmm, Petike vagyok, 23 éves, nagyon empatikus, és szeretem a cicákat, és szeretnék egy saját kávézót nyitni egyszer!

2021. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan személlyel barátkoznék, akivel vannak közös témáink, érdeklődésünk és passzol a személyiségünk. Hogy milyen gyógyszert szed, az nem érdekel.
2021. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is depressziós vagyok, tudom hogy mivel jár, így maximálisan meg is értem a helyzeted.


Szóval ha amúgy kedves vagy akkor simán!

2021. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dorci1999 ***** válasza:
Ha megtalálom vele a közös hangot akkor persze.
2021. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretnék igazi barátságot találni. Mindegy nekem milyen gyógyszert szed a másik. Lényeg, hogy hasonló érdeklődési körünk, hasonló életvitelünk legyen. Mondjuk nekem a személyes kapcsolattartás fontos lenne. Ha esetleg előny, és ír valaki, én is depressziós vagyok. De bemutatkozni valóban nem ezzel előnyös, hanem, hogy kik is vagyunk egyébként.
2021. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!