Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom. Sokat beszélgettünk, találkozgattunk, meg minden.

Most hétvégén is szeretnénk találkozni, meg is beszéltük jó előre, viszont facebookon nem ír vissza egy ideje.

Nagyon kétségbe vagyok esve, hisz sokszor online az oldalon azóta is.

Szerintetek érdemes lenne felhívni? Nem venné ki hülyén magát a dolog?

Félek, hogy megharagudott (pedig tudom, nincs oka rá), félek attól is, hogy baj történt vele, stb.


2021. szept. 2. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne hívnád fel...?
2021. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert totál hülyén érzem magam, hogy azóta fb-n is többször írtam neki, most meg fel is hívom.. nem tudom, olyan érzésem van, mintha zaklatnám őt.
2021. szept. 2. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdted a mondandódat, hogy az illető egy nagyon jó barátod. Miért venné ki magát hülyén, ha felhívnád? Ha tényleg olyan jó barátod, mint amilyennek érzed, igen, érdemes felhívni.

Ha az én egyik jó barátom nem reagálna napokig én is felhívnám, hogy minden okés-e, ha nem érdeklem, legalább mondja meg azt.

2021. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!