Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat az...

Hogyan szerezzek barátokat az osztályomban ha már 12-es vagyok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Elkezdesz olyan embereket fárasztani akit eddig még nem.
2021. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha eddig nem sikerült akkor már valószínűleg gimis éveid alatt nem is fog. De ne csüggedj, az egyetemre ha mész, ott sokkal könnyebb lesz barátkozni. Ottan a szoc.fóbiásnak is lesz legalább 1 haverja.
2021. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben . és - is kell. 12.-es. Sorszámneveknél így van.

Sok sikert az érettségin! 😉


Osztályodban sehogy. Semmi értelme... ha lett volna akivel összeillesz, azzal kialakult volna az elmúlt évek során. Vagy nem tudom... új osztályba kerültél esetleg? Akkor lehetne értelme... lényeg a lényeg: új embereket kell megismerned.


Ehhez javaslat: érettségi felkészítők, új sport, új hobbi, diákmunka, önkéntesség, diákszervezetek, nameg a bulik 😉

2021. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2021. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, lány vagyok. Miért?
2021. szept. 12. 17:55
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a rákba nincsenek barátaid lány létedre? Egy lányt sem ismerek aki igy van ezzel... Irj üzenetet, kiderítem mi ennek az oka , elég banális dolog lehet
2021. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ja, gondolom kicsalsz szerencsétlentől egy képet, hogy aztán arra verhesd a kukacod reggel, délben meg este.
2021. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

6osra rá nem merj írni🤣

Amúgy kövi sulidba változni fog sokat. A hozzáálásod is fog félig meddig csak legyél nyitott.

2021. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 #8 most miert b@ssz@tok el a kapast? Imadom az onbizalomhianyos lanyokat, egy szep szot szolsz hozza es szerelmes lesz beled. Kerdezo legyen tobb onbizalmad, azt tanacsolom, de csak miutan elkuldted nekem a nudeokat, jo?
2021. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9 Látszik, hogy nem értesz a nőkhöz.


Pont, hogy őket a legnehezebb megszerezni. Könnyedén le fogja olvasni a szándékod és sikertelen leszel.

De hajrá, próbáld csak meg de aztán ne gyere azzal, hogy én megmondtam.

2021. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!