Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van így értelme barátkozni?

Van így értelme barátkozni?

Figyelt kérdés

Beszélünk a neten egy lánnyal már jó pár hónapja, meg néha skype-oltunk is már, de találkozni sajnos nem tudunk, mert külföldön élnek most.


Nagyon nagyon kedves lány egyébként, értelmes, sok jó gondolata van. Viszont van 1-2 dolog, amiről nem tehet ugyan, de zavar. :(


Az egyik az, hogy fiatalabb nálam, és az élete sem tart még ott közel sem, mint az enyém. Én már évek óta dolgozom, a párommal lassan összeköltözünk, ő pedig még csak jövőre fog egyetemre menni, és még egy randija sem volt soha. Nem nézem le emiatt természetesen, vagy ilyesmi, de így nem lehet igazán párkapcsolati dolgokról beszélni vele, hiszen sosem élte még át, nem tud gyakorlati tanácsot hozzáfűzni, maximum, amit olvasott esetleg a témában. Munkahellyel kapcsolatban sincs sok tapasztalata még.


A másik dolog, hogy nagyon csendes, otthonülős lány. Ezt sem úgy értem, hogy baj lenne, nincs semmi gond ezzel, viszont skype-on és írásban is csak én hozok fel szinte témákat. Reagál rájuk rendesen, meg sokat kérdez, de kicsit olyan érzésem van már, mintha naplót írnék. Ha kérdezem, vele mi újság, akkor vele sosem történt semmi, azonkívül, hogy filmezik, tanul, olvas, meg süt néha valamit. Én sem vagyok ez az örökké programozós, de azért szoktam találkozni néha valakivel, megyünk erre-arra, eszünk valamit, megnézünk egy kiállítást, parkba megyünk, mozi, stb. De otthon is feltalálom magam, szoktam pl kreatív dolgokat csinálni, meg egyedül is szívesen csinálok programot. De ő szinte sosem mesél semmiről. :(


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Mert tényleg nagyon aranyos lány, semmi bajom nincs vele, csak így egy kicsit egyoldalúnak érzem a dolgot, a korosztályával jobban kijönne szerintem. :/


25N


2021. szept. 10. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltételezem pont azért barátkozik veletek online, mert csendes, otthonülős lány.. what a surprise. A munkán, párkapcsolaton kívül van vagy 10 millió másik dolog, amiről lehet beszélgetni. Ha neked ezek a fontos témák, ne haragudj de nekem meg te lennél unalmas :D
2021. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak ezek a fontosak, de az életemnek/napjaimnak ezek a legmeghatározóbb részei, nyilván erről sokat mesél, vagy mesélne az ember.
2021. szept. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!