Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2 hónap után válaszolt, mit...

2 hónap után válaszolt, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Régi "barátnőm" mostanában hónapokig nem válaszol, én általában rögtön visszaírok neki, de a legutóbbinál már örültem hogy vége a kapcsolatnak, erre ma megint rám írt, mintha mi sem történt volna, de már nincs kedvem hozzá. Mit csináljak?

2021. szept. 14. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj, ha nincs kedved, nem kötelező.
2021. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmi válaszolj, ő nem a barátnőd.
2021. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd válaszolsz négy hónap múlva...
2021. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Már csak ismerősök vagytok barátok, ott vannilyen. Ne sértődj meg, szerintem. válaszolj ahogy kedved van. De ne lásd bele hogy valamit akar.
2021. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Válaszolj 6 hónap múlva a "csak most figyeltem fel rá" jeligével.
2021. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
15%
Ha valakivel jóban vagyok illik válaszolni. Egy munkatársnőm aki barát is csinálta ezt pár napja. Persze nem hónapokig nem válaszolt hanem egy két nap. Nem hogy nem válaszolt még meg se nézte mit írtam pedig fenn lóg a facebookon. Na az ilyet nem szeretem. Megvártam míg ír legközelebb. Váltottunk pár szót. Majd megkérdeztem miért nem olvassa el amit írok két napig se. És hozzá tettem hogy inkább nem is írok többet nem fárasztom magam. Aztán elköszöntem hogy dolgom van és mielőtt tudott volna válaszolni kikapcsoltam a telefont. Aztán vagy két óra múlva kapcsoltam be. Kicsit csunya volt ahogy csináltam mert tudtam hogy rosszul fogja érezni magát miatta. De hatásos volt úgy vettem észre. Nem győzött bocsánatot kérni. A te eseted egyszerűbb le se sz.r a csaj. Tedd te is ezt
2021. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó ember aki elterelődik mindenfélébe, meg nyilván már nem. vagy annyira fontos neki. De egy ilyen lassú picit tudunk egymásról is lehet kellemes. Csak meg kell bízni a másikban, hogy majd ír ha akar, és nincs ezzel semmi baj.
2021. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Magadtól ne írj neki ha ő ír válaszolj és ennyi. Hónapokat azért nem várnék a válaszára
2021. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt írnám, hogy börtönben voltam és ezért csak most tudtam válaszolni. Persze csak 9 hónap múlva
2021. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!