Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet kíméletesen de...

Hogy lehet kíméletesen de mégis hatásosan leszerelni egy állandóan panaszkodó, drámázó embert?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy rohadt idegesítő ember. De sajnos érdekek miatt mégis beszélnem kell vele. Napi 3x változik a hangulata, és ha valami nem tetszik neki akkor elkezdi az üzenetokádást (rengeteg üzenet vár chaten, mikor megnyitom ami panaszkodás, kérdőre vonás, dráma, siránkozás, bocsánatkérés és ezeknek a variálása…

Igazából nem lehetek nyíltan tahó vagy vulgáris vele, de már elkezdtem flegma lenni meg tőszavas válaszokat adni neki..

plusz állandóan a bajaival jön meg egy ilyen után 10x bocsánatot kér de igazából leszarnám azt is ha meg se szólalna többé csak igénybevenné azt amiből neki van haszna, én meg teljesíteném az eredeti megállapodást, ami nem erről szólt hogy olvasnom kell az ómagyar mária siralmat kb.

Aztán pár óra múlva jaj de nagyon boldog vagyok aztán meg megint ez. Szívem szerint a bús pi…ba küldeném el, aztán tiltanám mindenhonnan, de sajnos ez még nem lehetséges.


Milyen módszerekkel vagy szavakkal lehet leépíteni egy ilyen embert?


Ja ő “férfi” (sajnos annak kell nevezzem de a szememben inkább valami siklónyavalyás😅) én meg nő vagyok….


Ötlet?


25/n



2021. szept. 15. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fú ez nehéz, hasonló helyzetben vagyok, nekem főnököm önti rám a magánéleti sz@rjait. Igazából nálam nincs megoldás, nem tudom nálatok mi a viszony. Gondolom a "ne haragudj, de ezt nem egy pszichológussal kellene megbeszélned?" típusú mondatok nem jöhetnek szóba :D ezt max egy havernak lehetne... Nagyjából le tudod írni, hogy mi a kapcsolat köztetek? Mert így nezéz eléggé, nem tudom mi férhet bele.
2021. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár lehet nem is kell semmit írnod neki, talán a csend hatásosabb lenne. Az nem megoldás, hogy válaszra se méltatod, amikor drámázik?

Első voltam.

2021. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szolgáltatást vesz igénybe tőlem és nagy anyagi hasznom van belőle. Különben már rég ignorálnám. (Nem prosti vagyok, még mielőtt valaki arra asszociál).
2021. szept. 15. 22:09
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem próbaltam még. Majd kiprobálom :)
2021. szept. 15. 22:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy már elkezdtem élvezni azt hogy szivatom csak nehogy egyszer tényleg túl messzire menjek.. :D pl felvettem facere aminek nagyon örült aztán letiltottam és hazudozok hogy feltörték a fiókomat aztán profil képet váltottam az volt a mai vita tárgya.. más felületen meg ugye fent van.. snap, whatsapp. Már olyan pofátlanul hazudok neki hogy az ördög is megirigyelné . XD
2021. szept. 15. 22:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát ha ennyi időd van rá, akkor ezekszerint nem is zavar téged annyira.
2021. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Inkább csak a haszon kell.
2021. szept. 15. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
-Ne haragudj de nekem csak a pénzed kell.Nem érdekelnek a siralmaid.
2021. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű valami mentális baja van, bpd-re tippelek így először, ők viselkednek így. Te viszont szerencsére alapból jó nagy paraszt vagy :D Csak mondd meg neki, hogy hagyjon békén, vagy tűrd, ha ennyire kell a pénz. Nyilván hibás ő is, de te is, amiért bunkózol vele, pedig nem szükséges.
2021. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ne kelljen a zsé, vagy hallgasd szépen. Valamit, valamiért.
2021. szept. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!