Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van esely hogy...

Szerintetek van esely hogy meg egyszer joba legyunk?

Figyelt kérdés

Egy eve nem tartjuk a kapcsolatot, azelott nagyon jo baratnok voltunk. Osszevesztunk, megmondta nem ker tobbet belolem. Azota szamtalanszor probalkoztam kuldtem neki levelet, szulinapjakor irtam neki de vegig ignoralt, tovabbra is mondogatta hogy nem.

Nem hibaztam nagyot, azota sokat valtoztam…

Tudom hogy beteges h ilyen hosszu idon keresztuk probalkozok de egyszeruen nem tudom elengedni.

Mondtam neki hogy varok ra.

Szerintetek lehetseges hogy pl 4-5 ev mulva ha irok neki akkor ujra joban legyunk es olyan legyen mint regen?

Vannak barataim megvagyok nelkule, de nagyon hianyzik



2021. szept. 16. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy év elég hosszú ahhoz, hogy meggondolja. Ha nem jelzett pozitívat, vagy sehogy se jelzett, akkor annak nyomós oka van, el kellene lassan engedned :/
2021. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ebben ennyire határozott, akkor nem. Mit követtél el ellene? A levélben bocsánatot kértél?
2021. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen bocsanatot kertem 100x.

Semmit nem kovettem el, csak sok kis aprosagon veszekedtunk es neki ebbol elege lett

2021. szept. 16. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami más is van a háttérben. Vagy másokkal kezdett el barátkozni, vagy valaki rágalmazott előtte téged, vagy egyszerűen rájött, hogy mégse az az ember vagy, akivel barátkozni szeretne.

De ha nem követtél el semmit ("nem hibáztam nagyot" - akkor valamit csak hibáztál!), akkor mért kértél bocsánatot?

2021. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, h ilyenkor ez ketsegbeejto lehet, de szerintem allj meg egy pillanatra es gondold at a dolgokat. Az elso, hogy vajon tenyleg visszakaphatod-e a baratsagotokat egy ilyen hosszu haragszomrad idoszak utan. A masik, hogy vajon tenyleg vissza akarod-e kapni ha igy viselkedik veled. Egyebkent pedig az eletben barmi megtortenhet. Te ismered Ot, a valaszt talan epp te tudnad megadni a legpontosabban a kerdesedre. Sok sikert es kitartast kivanok neked. Egy utolso tipp: ha hianyzik akkor gondolj ra erosen, kuldj neki energiat es szeretetet es aztan uzd ki a gondolataidbol, igy az egesz elviselhetobb lesz, nalam legalabbis bevalt. :) 23/L
2021. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Hasonlò cipőben járok én is,csak az enyèm frissebb.Május vége fele kezdődött az egész nákunk.Mind a ketten hibásak vagyunk benne,az én bűnöm hogy nagyon kimutattam neki hogy fontos neki.Akármilyen nehéz is,ne keressed.Ha úgy gondolja úgyis jelentkezni fog.Kitartást!Ha mégse jelentkezne nem mondom hogy felejtsd el,de lépjél túl rajta.
2021. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!