Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik bármilyen barátkereső...

Létezik bármilyen barátkereső lehetőséget online vagy offline?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudtok olyan offline vagy online lehetőséget, ahol barátot / barátnőt / baráti társaságot lehet keresni? Itt ilyen KVzásra, mozira, koncertre vagy hasonlókra gondolok. Lány / fiú, szinte mind1. Bár 2-3 ember felett nehezen boldogulok, de nagyon igyekszem, szóval akár olyan is jöhet.

Sajnos pár év alatt szinte teljesen lenullázódtak a baráti kapcsolataim. :(

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.

23/L



#társaság #barát #közösség #Barátkerestetik #Barátkeresésilehetőségek
2021. szept. 17. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet barátkozni ahol lehet kommunikálni emberekkel, online és offline egyaránt. Itt is, szóval ha gondolod megpróbálhatjuk, pont én is ilyen embereket keresek. Távolság nem probléma, tudok és szeretek is utazni, egyelőre a covid miatt Magyarország határain belül, de ha vége lesz egyszer ennek a külföld se probléma.
2021. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Régen nekem mindig ezt mondták, és tök hülyeségnek tartottam, aztán rájöttem, hogy amúgy tökre nem az :D Járj olyan helyekre, amiket szeretsz. Igen, egyedül. Elmész egy koncertre, múzeumba, beülsz egy kávézóba, karácsonyi kirakodás, bármi, amit szeretnél, és előbb-utóbb lesz majd társaságod, ha nyitott vagy a társaságra :) Én nem akarok barátokat, mert idővel rájöttem, hogy vagyok annyira önző, hogy többet szeretek magammal foglalkozni, mint másokkal :D De amúgy ez jó megoldás rá.

Interneten nem érdemes ebbe időt ölni, hacsak nem valami online játékban ismerkedsz meg valakivel tök véletlenül.

Akik itt rád fognak írni, azoknak nagy része csak azért teszi, mert nő vagy, azok meg kanos vének, vagy hasonló tizenévesek. Nem barátságot keresnek, hanem nőt, esetleg barátság extrával.

2021. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
#2 azért nem ennyire szörnyű a helyzet, én találtam már itt barátot. Persze jól kell tudni szűrni, aki rögtön a nemed, korod, lakóhelyed, van-e pasid, meg hasonló kérdésekkel jön, azoknak vissza se kell írni.
2021. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: viszont az tény, hogy élőben sokkal hasznosabb ismerkedni, mint egy olyan felületen, ahol az sem derül ki, hogy néz ki az illető :D
2021. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 egy barátságban pont mindegy, hogy hogy néz ki az illető :D
2021. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#2: Köszönöm szépen a tippet. Őszintén szólva már próbáltam, de nekem ehhez kevésbé van vér a pucámban, de majd még próbálkozom :-)
2021. szept. 17. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: de azért azt ugye vágod, hogy a legtöbben nem barátkozni akarnak ilyen oldalakon? :D Igen, vannak a pasik, akik így adják elő, aztán vagy összejön valami a csajjal, vagy nem, de az igazi barátokat nem az internet hozza (szerintem) ha csak nincs valami közös dolog, amiből megismerték egymást.
2021. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keresnék a környéken valami érdeklődési körömhöz illő csoportosulást és ott ismerkednék, szereznék barátokat. (Tánc csoport, valami sport csoport ilyesmi.) Ilyen helyeken nem tudsz, nem ismerkedni egyszerűen. :) Online felületet inkább csak arra használnám, hogy megtaláljam a csoportot ...
2021. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... innen szerzett baráttal/barátokkal már el lehet menni olyan helyekre amit írtál. Itt már sokkal nehezebb mellé nyúlni, hogy tök más az ember mint aminek látszik.
2021. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ismerkedem és barátkozom.


Budapesten és Berlinben élek.


Csak a Skype ismerkedem!


Jómódú, sportos, férfi vagyok.


Heteroszexuális!


A hobbim:


kirándulás / utazás


(autóval - vonattal),


nudista strandolás 🤭 😏 ,


síelés / snowboard,


a többi sportos ág


(nem a TV előtt),


mozi és színház,


galéria és múzeum,


bevásárlás 🤭 😏 .

2021. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!