Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek történ már ilyen?

Veletek történ már ilyen?

Figyelt kérdés
Múltkor barátnőmmel voltunk bulizni és volt ott egy csaj aki nagyon bámult minket. Nem mentünk oda hozzá.

2021. szept. 17. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D


Hát a helyzet az, hogy aki nem egyedül él egy lakatlan szigeten vagy egy barlangban, az találkozik emberekkel. Az emberek pedig néznek a szemükkel. Tudom, ez félelmetes, de így van.


Kérdésre válaszolva, igen, már velem is történt ilyen... énrám is szoktak nézni a népek. fuh, van valami közös bennünk.


Szokj hozzá, mert lehet, hogy máskor is előfordul, hogy nézni fog valaki. Szürreális... de túlélhető.

2021. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy lehet hogy ismerős voltam neki valahonnan. De mondjuk zavarba ejtően nézett. Én maximum akkor nézek meg egy csajt ha hasonlít vmeik ismerősömre.
2021. szept. 17. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű össze akart veled jönni.
2021. szept. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!