Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme ennek a barátságnak?

Van értelme ennek a barátságnak?

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük egymást, sokat dumázgattunk, néha találkoztunk, kb csak ennyi tart össze minket. Ő inkább magának való típus, ilyen otthon ülő, nem szívesen megy sehova. Én pedig pont az ellentéte vagyok. Sokszor ha hívom találkozni vagy terel, vagy húzza az időt, akár több hétig, és általában utána és sír hogy ő nem akar jönni. Ő mindig hívásozni akar, én pedig nem akarok, szerintem nem sok értelme van így egy barátságnak, hogy 30 km-re lakik és nem is akar találkozni. Meg így utólag belegondolva nagyon közös téma sincsen, nem nagyon azonos az érdeklődési körünk, van azért de értitek gondolom. Kényszerből kezdtem amúgy vele haverkodni, írt régen párszor, én meg nem akartam bunkó lenni ezért mindig elkezdtem vele beszélgetni, meg akkoriban elég magányos voltam. Persze ezektől függetlenül ellenék vele ha akarna közös programokat, de hát így nem látom értelmét .

2021. szept. 17. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen haverom, alig akart mindig találkozni, nagyjából csak én tettem valamit a kapcsolatért. Látszódott ő kötelezőből letudja a találkozásokat én vártam, meguntam. Az ilyet nem tartom barátnak. Szarik bele a másikba, most már csak ismerősöm. De az ilyen régebben se volt az.
2021. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
le kell építeni mert csak lehúz.
2021. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igy jar az aki kenyszerbol baratkozik masokkal
2021. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!