Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Energia vámpír lenne?

Energia vámpír lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm viszonylag régebb óta ismerjük egymást . Feltünt nekem ,hogy amikor az ő problémáiról van szó megbeszéljük 5-ször is megnyugtatom ,ha tudom hogy neki az nagy probléma nem teszem szóvá természetesen. Ezzel nincs is probléma ,mert ugye mire vannak a barátok. A "gond" onnan kezdődik ,hogy amikor már az kerülne terítékre ami engem nyomaszt vagy izgulok miatta akkor hirtelen fáradt lesz és azt mondja,hogy nincs hozzá kedve.Azt mondom ez egyszer kétszer előfordul nem olyan nagy baj , de MINDIG ez van nem túlzok . És ez engem dühít na nem azért ,mert nem adok tanácsot szivesen vagy nem hallgatom meg még párszor egymás után azt amit nyomasztja ,ha tudom hogy neki ettől jobb lesz hanem mert én nem tudom kiadni magamból és ezt önzőnek érzem lehet jogtalanul ,de értitek .Az más lenne ha ő is meghallgatna engem ,mert vannak ilyen barátságok ,de az más tészta. Kérlek írjátok le a véleményeteket. Ja és bocsi a helyes írási hibákért nem figyeltem most úgy
2021. szept. 19. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál. Egy igazi barátságban kölcsönösen meghallgatjátok egymást,és segítetek a másiknak, sajnos a ti esetetekben ez elég egyoldalú. Én a helyedben ezt szóvátenném neki,persze biztos kitalálna valamit amivel magyarázkodna,vagy megsértődne,az ilyen emberek sajnos ezt csinálják. Sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél,és tudom,hogy te jót akarsz neki meg türelmes vagy, de ez így nagyon nem éri meg. Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot,a saját érdekedben.
2021. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátság abból alapja, hogy mindketten segítetek egymásnak, ha bajban vagytok!

Az igaz barátság jellemzésére ezt a kiváló mondást idézném: "Bajban ismerszik meg, ki az igaz Barát!" Ez abszolút igaz!

Ne csak akkor legyél jó valakinek, ha buliztok, szórakoztok - egyszóval a boldog napokon!

Akkoris számíthassatok egymásra, amikor bajban vagytok!

A barátnőd csak érdekből barátkozik veled... Ha neki van problémája, akkor jó vagy neki, de, téged meg sem hallgat... Az ilyen nem barát! Engedd el!

2021. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyenre szokták mondani,hogy lelki szemetesládának használ :( Egyetértek az előzőkkel,engedd el ezt a személyt!
2021. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek igaza volt aki előttem írt. Kihasznál, lelki szemetesláda vagy.

Az energia vámpír szerintem olyan ember, akivel akárhányszor talizol egyszerűen elveszi az életkedved. Vannak emberek akikkel jól érzed magad és feltöltődsz és még jobban érzed magad. Az energiavámpírtól meg borzasztóan. Van a rokonságban energiavámpír és volt mikor sírtam a taláka után pedig nem bántott meg de olyan szarul éreztem magam. Amíg ilyen időszakai vannak akkor ritkán megyünk hozzá. Ha normális akkor megyünk.

2021. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!