Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmet kihasznál...

A legjobb barátnőmet kihasználták szexuálisan, amibe én vittem bele, rettenetesen bűntudatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes volt egy 19 éves srácba, akivel össze is hoztam, nagyon boldog volt a barátnőm mert ő szerelmes volt de a srác csak kanos :(

Mindig sír,mert csak arra kellett, neki ez az első volt, és nagyon nagy bűntudatot érzek legbelül, ami megfojt, mit tegyek? :(



2021. szept. 21. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

De te tudtad, h a sracnak csak arra kell? Haverod vagy csak ismeros?

Mert ha nem tudtad, akkor szerintem az nem a te bunod. Akkor itt a srac volt a kocsog.

2021. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
97%

Először is beszélgess rengeteget ezzel a barátnőddel, mert most nagy szüksége lenne rád. Ha tudod, vidd el helyekre, tereld el a figyelmét, ott alvás, filmezés, akármi, csak ne hagyd kattogni.


Mivel bűntudatod van, ebből is nyílván való, hogy te ezt nem akartad, erről se te, se a barátnőd nem tehet.


Tartsatok össze csajok, ahogy csak tudtok, és igyekezzetek kiszórni az ilyen fajta fiúkat, idővel egyre könnyebben menni fog.

2021. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Először is, bocsánatot kértél már? Ha igen, a barátnőd őszintén megbocsátott neked? Ha nem, akkor ezen dolgozz. Ha ő megbocsát neked, te is megfogsz tudni magadnak.
2021. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Nem tudtam én sem. És csak ismerős
2021. szept. 21. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ő a felelős a saját életéért, nem te. El kell felejteni, hogy az emberek önálló gondolkodásra képtelen, tehetetlen áldozatok, akik csak sodródnak az eseményekkel. Azt lehet kihasználni szexuálisan, aki engedi.
2021. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3. Igen, már bocsanatot kértem de nem tudom hogy megbocsátott-e...
2021. szept. 21. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Az első pasim nekem is ilyen volt 19 éves srác én 17-18 lehettem és szerelmes. 3 hónap után beadtam a derekam, majd nem sokra rá megcsalt a rohadék és olyan fapofával mondta... nem most volt, mégis elég emlékezetes maradt. Inkább magamra voltam mérges, hogy hogy lehettem ilyen hülye. Végül is te se tudhattad, hogy mi lesz a vége, így hibád benne nincs. Nézze a jó oldalát, legalább egy fiúval szexelt, ami amúgy is kellett neki. Én onnantól kezdve úgy fogtam fel, akit meg akartam szerezni azt megszereztem.
2021. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Te segítettél nekik összejönni, de az, hogy lefeküdt vele már az ő saját döntése volt. Szomorú tapasztalat sajnos, de lehet belőle tanulni.
2021. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
7! "akit meg akartam szerezni azt megszereztem." Nagyon szerencsés lelki alkat vagy ha ezt (, hogy egy kanos ficko hajlando volt megdugni) igy tudod felfogni.
2021. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Nincs mit megbocsátania, mert ha fogalmad sem volt, hogy a srácnak csak arra kell a barátnőd, akkor te semmiben nem vagy hibás. Te jót akartál neki, de ezt a kimenetelt nem lehetett előre látni. Ahogy más is írta, légy a barátnőd mellett, beszélgessetek, szervezzetek programokat, kapcsolódjatok ki, amennyire csak tudtok. Ezzel tudsz segíteni neki, de bűntudatod ne legyen.
2021. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!