Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran és naponta kb....

Milyen gyakran és naponta kb. mennyit beszéltek telefonon és online (pl. Messengeren) olyan barátaitokkal, akikkel amúgy naponta vagy majdnem naponta találkoztok személyesen is?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb csak azzal kapcsolatban írunk egymásra, hogy hol találkozzunk
2021. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat, maximum ha valami vicces / idegesito akarmi tortenik amit azonnal meg akarunk osztani, kiveve ha mondjuk aznap kesobb talalkozunk, mert akkor inkabb eloben meselem el. Inkabb csak megbeszeljuk a talalkozot, memeket, screenshotokat stb kuldunk online egymasnak.
2021. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte soha, max arra használjuk az ilyesmit, hogy megbeszéljük mikor hol találkozzunk. Számomra csak akkor van értelme ilyen módon kommunikálni, ha valamiért nem tudunk találkozni.
2021. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék, én is ritkán chat-elek, telefonálás szinte csak hivatalos ügyben fordul elő.


Fárasztó is pötyögni, nem is hatékony, én-időre is szükségem van, amikor otthon vagyok. Igen ritkán alakul ki valakivel beszélgetés online.

Általában ha valakivel nem tudunk találkozni, akkor videóhívást bonyolítunk.

2021. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!