Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez kínos lesz egy kicsit......

Ez kínos lesz egy kicsit... Eggyik nap 3 haverommal el mentünk piálni. És és egy kicsit túl sokat ittam. Voltak ott emberek akiket a haverjaim ismertek. Le égettem őket, és most haragudnak rám.Mit kéne csinálnom higy megbocsássanak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez attól függ hogy mivel és hogyan égetted le őket. Mit mondtál másoknak róluk, vagy mit csináltál?
2021. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot, hogy talajrészeg voltál és nem gondoltad komolyan, és nagyon megbántad. Max. legközelebb meghívod őket egy körre, hagy örüljeknek. Mást szerintem nem igazán tudsz tenni.
2021. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg függ attól mit csináltál. Alapvetően kérj bocsánatot, mondd hogy a piával visszafogod magad innentől és adj nekik időt. Később megkérdezheted van-e kedvük valamihez, nyitva feléjük, de ne lepődj meg ha válaszolni se fognak.


Nem tudsz mit csinálni, ha nem akarnak veled lenni. Ha pedig jogos is, mert pl. annyira suttyó voltál vagy leszóltad, megaláztad őket mások előtt, akkor kicsit nézzél magadba.

2021. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
A helyesírásod. Na az kínos egy kicsit.
2021. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy túl sokat ittál, olyan van, hogy túlságosan elszoktál tőle! :D
2021. szept. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!