Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Hogyan írjak rá emberekre Facebookon ismerkedés céljából?

2021. szept. 29. 19:52
 1/5 anonim válasza:
31%
Hát legyél laza akár szókimondó és próbálj illeszkedni a másikhoz
2021. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kekeckedésből mondom, de szerintem a legrosszabb dolog amit tehetsz hogy így spontán facebookon írkálsz rá emberekre barátkozás céljából. Szeritem a legtöbb ember, ha csak így derült égből a villám rá ír valaki hogy barátkozni akar vele, totál flúgosnak gondolnak érte.
2021. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es. Sajnos az esetek többségében ez igaz, sajnos. De azért nem mindenki ilyen.

Én mondjuk örülnék, ha valaki egyszer csak rámírna.

2021. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De nem jogos a negatív feltételezés?


Hogy aki facebook üzenetben akar ismeretlenül barátkozni, azzal lehet van valami gáz?

2021. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
facebook-on nagyjából sehogy. az egyik verziót már leírták. aki nem akar ismerkedni, és te letámadod, annak elég kevés esélye van, hogy bármilyen reakciót is kapni fogsz, ugyanakkor vannak ismerkedős csoportok, de ezek még ennél is semmitmondóbbak. oda általában olyanok mennek, akik csak unatkoznak és nem véletlenül unatkoznak...nem tudják magukat feltalálni, így nyilván két értelmes mondatot se nagyon tudsz majd belőlük kihúzni. ha másnap már épp nem fog unatkozni, vagy rajtad kívül még 10 másik ember is megkereste, akkor onnantól el is felejtheted...szal az meg időpazarlás.
2021. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!