Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, lányok! Egy sima baráti...

Fiúk, lányok! Egy sima baráti jakuzzis iszogatásnál ti fürdőruhában lennétek vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Most vonatkoztassunk el az emberi test szexualizálásától, tegyük fel, hogy intelligens társaságról van szó.

2021. szept. 30. 19:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen fürdőruhában.
2021. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen fürdőruha nélkül. 19L
2021. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem mozgok olyan körökben, hogy egy baráti jakuzzis iszogatást simának mondhassak, így nem tudok a kérdésre válaszolni.
2021. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Mivel sem én sem a barátaim nem vagyunk nudisták, fura lenne, ha hánynánk magunkról a göncöt.

Esetleg ha eszméletlenségig berúgunk, ...vagy még akkor sem.

2021. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Fürdőruhában..

Aztán később le is kerülhetnek, ha úgy belelendültök az iszogatásba.

2021. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudjuk előre, hogy lesz jakuzzi, fürdőruha, ha nem, akkor fehérnemű. Ha nem jakuzzi, hanem pl tó, akkor akár pucéran is, de ezt csak akkor ha csak csajok vagyunk, mert a fiú barátaimmal lenne gond szerintem mindkét irányban. És ezt is csak akkor, ha valami miatt nem lehet vizes a feherneműnk. Pl nincs váltás a közelben és nem opció anélkül lenni.
2021. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Fürdőhlruhában. Intelligensek vagy sem, egy szép izmos női test akkor is egy szép izmos női test. És nem érzem illőnek a párommal szemben sem. Nem ad az élményhez, ha nincs rajtam fürdőruha.
2021. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Furdoruhaban.

Viszont kupikban sincs szex a vizben, csak mellette. Sokba kerul leengedni.

2021. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Mi szoktunk barátokkal bérelni hétvégére nyaralót, de fürdőruhában szoktunk beülni a medencébe vagy a jacuzziba. Nem hiszem, hogy a férjem örülne annak, ha anyaszült meztelenül ülnék a haverokkal a vízben. Nem mellesleg valóban nem ad semmit az élményhez, ha nincs rajtunk fürdőruha.


Ha csak ketten vagyunk valahol a férjemmel, akkor előfordul, hogy meztelenül vagyunk bent, de mások előtt nem. Én sem vagyok kíváncsi más pucér seggére.

2021. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi a baráti társasággal legtöbbször fürdőruha nélkül szoktunk jakuzzizni, medecézni, engem pl nem zavar, hogy a párom látja a társaságunk női tagjait meztelenül, és a páromat sem zavarja, hogy én látom a többi srácot meztelenül. Azért csináljuk így, mert egyszerűbb, mint fürdőruha nélkül, nem kell utána szárítgatni, meg valaki amúgy is elfelejtené hozni, legalábbis volt ilyenre példa többször is, amikor még mi is fürdőruhában csináltuk. Meg nincs is mindig megbeszélve, hogy jakuzzizni fogunk.
2021. okt. 1. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!