Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat...

Hogy szerezzek barátokat egyetemen?

Figyelt kérdés
Mindjárt vége a félévnek, és persze, hogy köszönünk egymásnak a mellettem ülőkkel, de ennél több nem lesz a dolog. Új félévvel viszont új csoportok is jönnek. Hogy lehet rendes baratságokat kötni így?
2021. okt. 5. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

elkezdesz beszélgetni valakivel:)

ennyi a nagy titok

2021. okt. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Odamesz, bemutatkozol, beszelgetsz.

Nekem sikerult.

2021. okt. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Mi ezen a bonyolult? Köszönésből nem lesz barátság, talán érdemes volna szóba elegyedni.
2021. okt. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ne bonyolítsd túl, ott is csak emberek vannak. Barátkozz úgy, mint máshol.
2021. okt. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%

Én most kezdtem az egyetemet, nem ismertem senkit sem, minden órán másokkal vagyok, gólyatáborban megismertem egy lány, aki nem szaktársam, de attól jóban vagyunk


Próbálok elmenni bulikba, amikor terem előtt állunk megkérdezni “volt-e házi?”, “érti ezt valaki” stb.

Meg pl. Tömegközlekedésen is oda szoktam menni ahhoz, akivel van közös órám, vagy órák után együtt megyünk, ha úgy van


Ülj le valaki mellé, jelöld be Facebookon, aztán majd alakulnak a dolgok

2021. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!