Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit küldenétek egy külföldinek...

Mit küldenétek egy külföldinek? Többit lent.

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy horvát fiúval, nagyon jóba lettünk, és megszeretném lepni, hogy küldök neki egy kis apróságot. Szerintetek mi az a dolog, ami ott nincs, viszont érdekesnek találná, örülne neki? Valami tartós édesség, esetleg kis szuvenír tárgy. Nincs valami ötletetek? Nekem már körvonalazódott a dolog, de feljöttem, hátha kapok egy kis ihletet.

22/L



2021. okt. 6. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Franciadrazsé ❤️

Sajnos a túrórudi nem játszik, pedig azt minden külföldi barátom imádta eddig.

2021. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Korrupciót
2021. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hahahaha
2021. okt. 6. 09:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Balaton szelet, Sport szelet, Piros Mogyorós, saját városodról képeslap, helyi nevezetességeiről leírás horvátul vagy amilyen nyelven kommunikáltok. Szerintem ennél több nem kell, udvaroljon ő, ne te...
2021. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es nem azon van a lényeg, hogy udvarlás, meg elvárás, hogy ezekután én is elvárok dolgokat. Szimplán egy önzetlen gesztus, szeretném hogy meglepődjön, és örüljön neki. Már annak is örülne, ha egy doboz levegőt küldenék neki.
2021. okt. 6. 10:08
 6/13 A kérdező kommentje:
De azért köszi a válaszokat
2021. okt. 6. 10:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aszúkocsonyát, bodzaszörpöt, birsalmasajtot (ebben nem vagyok biztos, hogy náluk nem annyira ismert). A franciadrazsé is jó ötlet, vagy a tradicionalis magyar csokik, amelyek már rég nem magyarok és nem is az a recept, de máshol nem kap olyat (Sport szelet, Kapucíner, Szamba, Piros mogyorós, Melódia, stb.)
2021. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán örülne a magyarkodásnak? Mert nekem minden országból Raffaello kéne, nem valami helyi nyomiság.
2021. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Örülne neki, nagyon érdeklődő, már sokszor küldte hogy magyarul próbálkozik pl. aranyosan motyog nagyon.:) Jönni is akar majd,tehát 100% hogy örülne neki :)
2021. okt. 6. 12:18
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Sió Vita Tigris, Csíki chips, Szerencsi csoki, Szamos marcipán, Győri Édes keksz, Pilóta keksz
2021. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!