Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt màs extrém túlsúlyo...

Vannak itt màs extrém túlsúlyos fiatalok, akik még jobban meg szeretnének hìzni?

Figyelt kérdés

25 éves sràc vagyok, 173cm és 149kg. Tudom, hogy le kéne fogynom, de imàdok kövér lenni és hìzni. Szìvesen baràtkoznék hozzàm hasonlókkal. Kort és súlyt is ìrjatok légyszi!

Aki akar, ìrhat privátot is.



2021. okt. 6. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Én is dagadt huszonéves vagyok 120 kg val nekem is irhattok
2021. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Pfhuuu bameg....ehhez aztán kell értelmi szint.

Aztán a sok egészségügyis meg miatatok fog szívni amikor a beteges, eltunyúlt, hájas testeteket nem tudják kiemelni a betegágyból hogy rendbetegyenek


Anyám jó régóta nővér...hát tudna mesélni.

Inzulinos cukorbeteg 20-on vagy 30-éves srác 150 kilóval volt bent az osztályukon a múltkor.

Alig tudott kiszállni az ágyból kb 3 àpolónő kellett hozzá hogy kiemelje és elkisérje wc-re.

De a fánk zabálás meg az édes lötyik ivása nagyon ment neki...

Valszeg egyszer jól bekómál a cukortól és meghal vagy elöbb utóbb a lába bánja mert szar volt a keringése is.


Nem értem miért teszitek ezt magatokkal

Meg csesztek ki a környezetetekkel is.

Sokkal rövidebb lesz az életetek ekkora túlsúlyal.

Nem olyan bulis egy cukorbetegség vagy keringési elégtelenség stb...

Aztán a szex sem fog úgy menni mert a hájtól nem nagyon fogjatok bírni tartani a tempót meg lehet nem is fértek hozzá a csajhoz a zsírpárnáitok miatt.


Lehet lepontozni.

Nem nagyon izgat...csak remélem hogy azért valami segítő jellegű dolog mégis csak eljutt az írásból hozzátok. Mert nem bántasnak írtam ha a stílusa még annak is tűnik. Csak kifakadtam az egészen

Tényleg ne csináljatok ezt magatokkal.

Tudom hogy van ilyen hízás fétis meg minden de jól gondoljátok át...10-20 év múlva is akartok-e még a világon lenni mert ha igen akkor ez ebben nem segít.

2021. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Ez agyi rendellenesség. Afrikába kellene költözni. És pszichológus, hozzáértő!!!!!
2021. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Van egy műsor a TLC-n minden nap. 200-300 kg és fölötti emberekről szól. Érdemes megnézni!
2021. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Ez öröm forrása számodra? Ízek? Meddig szeretnél élni? Esetleg választanád ezt a lehetőséget?

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Engem is érdekel miért jó ez neked?
2021. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Hm jól hangzik a 150 kg :) jó nagy pocakod lehet már.
2021. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

sem túl fiatal, sem elhízott nem vagyok, de nagyon sajnállak téged.

Kívánom, hogy találj más örömet, mint az önpusztítást.

2021. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy most még jo dolognak tartod ezt, de pár év múlva, mikor már az is nehéz lesz, hogy kikelj a fotelből, vagy a boltig míg elérsz kétszer le kell ülni, mert nem bírja a tüdőd, akkor már nem lesz ez ennyire jó. És most ameddig még fiatal vagy lenne rá lehetőséged, hogy kicsit sportolj és leadj pár kilót, mert most még tudsz úgy mozogni. Én egy pszichológussal konzultálnék a helyedben, hogy mi lehet az oka annak, hogy ezt műveled a testeddel, vagy mit akarsz ezzel kompenzálni. Örülök, ha boldog vagy most, mert ez a legfontosabb, de szeresd magad jobban es vigyázz jobban magadra, mert értékes ember vagy és az egészséged fontos.
2021. okt. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
193cm, 167kg. 200ig akarok hízni. Így is rajtam van 20kg izom, kell még abból is meg zsírból is. Jó nagynak lenni
2021. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!