Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek beszéljem le a...

Szerintetek beszéljem le a barátnőmet?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tetszik egy fiú, aki drogos, a fiúrol csak annyit tudunk hogy gondjai vannak, meg stb de pontosan nem tudom hogy miért lett drogos,a barátnom szerint, "biztos örülne egy barátnőnek" meg hogy ő valahogy le tudná szoktatni, meg stb, de mivel az is kiderult a fiúról hogy depressziós, ezert mégjobban féltem a barátnőmet, illetve figyelmeztettem, hogy ha a barátnőm kiábrándulna belőle vagy bármi ilyen,(mivel hajlamos arra hogy, valakibe "szerelmes" aztán nála ez max 2 hét és elmúlik) De lehet a fiú meg igazán szerelmes lesz, es valamit csinálna is magával, mert az ilyenek képesek (szerintem) igazából szerintem lebeszélni sehogy se tudom a barátnőmet, de azért szerintem óvatosnak kellene lennie a fiúval, szerintetek?
2021. okt. 10. 23:13
 1/4 anonim válasza:
34%

Ha tudod hogy drogos akkor jelentsd a rendőrségen..tudod a drog minden formában illegális adni venni, fogyasztani, birtokolni stb....


South park: a drog rossz! Érteeeem?!

2021. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A drog jó nem lehet. A végén valaki meghal.
2021. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
a baratnod nagyon serulni fog, ha ebbe belemegy, lelki szinten mindenkepp (egy drogosnak mindig a drog lesz az elso nem a kapcsolat), de lehet fizikailag is (plane ha o is raszokik, anyamnak is volt olyan baratnoje aki a szerelme miatt kezdte el, es teljesen lecsuszott, pedig vegzett orvosnorol van szo)
2021. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak pszichológusra van szüksége nem barátnőre. Barinőd 1-2 hét után biztos rájönne, hogy nem tud a sráccal mit kezdeni. Én is voltam ilyen "felkarolós" , de csak szarul jöttem ki belőle. Itt "csak" depressziós volt a srác, próbáltam kimozdítani, mert amúgy okos gyerek volt, de se megnyílni nem akart, pedig ideje volt rá, azt mondta tetszem neki meg jó is lenne együtt, de mégis volt egy gát. Fél év után feladtam. Aztán megkörnyékezte valami nagyon vallásos csoport, be is állt közéjük, azóta "rendben van" , de a gyülekezeten kívül nem nagyon beszél senkivel.
2021. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!