Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A hazugság meddig tolerálható...

A hazugság meddig tolerálható egy barátságban?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom, akiről tudom, hogy nehéz gyerekkora volt és borderes személyiségzavara lehet, amikor összevesztünk és letiltottam, telefonban azt hazudta nekem, hogy rákos beteg és visszafogadtam. Csak később árulta el, hogy hazudott, mert félt, hogy el akarom hagyni és hátha szánalomból nem teszem. Ugyanis csak én vagyok az egyetlen barátja. De pont ezzel a viselkedésével azt érte el, hogy a bizalmam elveszett benne.

2021. okt. 13. 21:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%
Ne vegyél magadra ilyen terhet, ez a kapcsolat téged nem épít, hanem rombol. Nem vagy Teréz anya.
2021. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Igazából sokat segített nekem és anyagilag is támogatott.
2021. okt. 13. 22:00
 3/42 anonim ***** válasza:
Meddig hitegetett?
2021. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
77%
Azt hogy érted, hogy anyagilag támogatott? Nem fogadhatsz el pénzt családon kívülről! (Sokszor még családból se.)
2021. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Kifizette az albérletem kaucióját és beszállt két havi albérleti díjamba, amikor nem volt elég pénzem fizetni, és adott egy laptopot meg egy telefont.
2021. okt. 13. 22:17
 6/42 anonim ***** válasza:
De azóta már visszafizetted, nem?
2021. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Nem kérte. Én meg nem fizettem vissza semmit.
2021. okt. 14. 05:51
 8/42 anonim ***** válasza:
77%
Hát, valamit valamiért ... Ugye nem gondolod, hogy ilyen körülmények közt otthagyhatod?
2021. okt. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
54%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

Ez a kérdés már volt, csak más szemszögből. A véleményem ugyanaz: szánalomból nem barátkozunk, a mentális betegek gondjait meg nem vesszük a nyakunkba, hacsak nem vagyunk pszichiáterek. Add meg neki az összes pénzt, amivel tartozol, utána tiltsd le. Tolakodjon annál, aki ezt hagyja.

2021. okt. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
De esze ágában nincs visszaadni, meg se fordul a fejében!
2021. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!