Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ezzel az üggyel?

Mit csináljak ezzel az üggyel?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem az egyetemet, csak sajnos a vírus miatt alig tudtam bejárni és így nem nagyon tudtam megismerni új embereket. Sajnos olyan ember vagyok aki nem túl szociális, nehezen ismerkedik és nyit új emberek felé, inkább magamba zárkózom, mert úgy egyszerűbb. A karantén helyzet erre még jobban ráerősített, így most, hogy újra bejárhatunk nem igazán tudom, miképpen ismerhetnék meg új embereket, mivel folyton azon görcsölök, hogy szimpatikus legyek, hogy ne mondjak rosszat meg, hogy ne tartsanak furának. Emiatt már nem is nagyon szeretek bejárni és bár kaptam tanácsokat, mikor rászánom magam, hogy megfogadom őket, akkor elszáll a bátorságom és inkább nem csinálok semmit. Attól félek, hogy az egész egyetemet úgy fogom végig járni, hogy senkivel sem leszek jóban, senkivel nem fogok beszélgetni, senkivel sem alakítok ki kapcsolatot. A válaszokat előre is köszönöm!

2021. okt. 14. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél önmagad. Ez így eléggé tucatnak hangzik, de szerintem inkább az a furcsa, és idegesítő, ha folyton azon erőlködsz, hogy szellemes/szimpatikus legyél. Mindenkivel úgysem lehetsz jóban, nem fogod mindenki tetszését elnyerni, szóval kar azon görcsölnöd, hogy minél szimpatikusabb legyél. Gondold át, mit szeretnél. Egy csomó olyan havert, aki csak a külsődért szeretnek, vagy néhány igaz barátot, akik kedvelnek.

Sok sikert a tanuláshoz, és az ismerkedéshez!

2021. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a tanácsodat, teljesen igazad van, tényleg csak olyan embereket szeretnél, akik azért kedvelnek, amilyen vagyok!

2021. okt. 14. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt senki, akivel beszelni tudtam volna elsoevben, masodevben egyedul ultem szinte mindenhol, es egyszer valaki ugy dontott, hogy mellem ul, elkezdtunk beszelgetni es maig joban vagyunk:)
2021. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a válaszod! Remélem nekem is hamarosan lesz majd egy ilyen hasonló élményem:)
2021. okt. 15. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!