Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj szerintetek ha egy...

Az baj szerintetek ha egy ember messengeren utál beszélni, alig ír vissza, viszont èlőben nagyon beszédes?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Baj
Egyáltalán nem az
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,én fordítva működök.
2021. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. A legtöbb chat beszélgetésem abból áll, hogy megbeszéljük mikor találkozzunk az illetővel. Írásban beszélgetni nekem lassú, üres, unalmas és megszakítja azt amit amúgy mellette csinálok.

Viszont ha a barát akivel beszélgetsz nem így gondolkodik, akkor annak nem árt erről szólni, hogy ne sértődjön meg.

2021. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen, nem zavar.
2021. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. bár néha Messengeren is sztorizok, de az esetek 99%-ban csak hülyeségeket küldözgetünk egymásnak meg fotókat és megbeszéljük hol találkozunk.
2021. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Valószínűleg frusztrálja az ami engem is szokott. Bár elég jól gépelek telefonon és számítógépen is, de kb dupla időt vesz el mint ha szavakkal közölném. És ez engem idegesít is. Fontos információcserére, vagy távoli rokonokkal beszélgetni jó az, főleg ha mindketten éjjel értek rá mikor már más aludna és így nem zavartok senkit. De ettől még a hanghívás is jobb. Egyből hallod a másikat sbt. Ez olyan mint régen a postai levelezés csak gyorsabb, azt sem szerettem, inkább telefonáltam. Arra viszont nagyon jó hogy élményeket, vicces dolgokat képek, videók formájában megossz másokkal. Ha megnéznéd tesóm és az én beszélgetéseinket, szinte csak a macskánkról és a kutyánkról látnál képeket :D
2021. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok még. Annyit még hozzátennék hogy az élőbeni beszélgetést semmi sem pótolhatja. Élőben sokkal személyesebb, közvetlenebb, meghittebb. Messengeren ha valami rosszról számol be az ismerősöd max annyit tudsz hogy sajnálod, élőben viszont át is tudod ölelni, ott tudsz vele lenni és éreztetni hogy vele vagy. Ugyan így az örömhírrel, együtt tudsz vele örülni, átéled amit ő mindkét esetben. Szóval én is inkább a személyes beszélgetés híve vagyok, de ha valaki messengeren tud beszélgetni mert nincs idelye a személyes találkozókra akkor sem fokog neki nem visszaírni. Pl van egy ismerős család, egy évben kb négyszer tudunk találkozni mert nem tudjuk sűrűbben összehozni, de hetente többször is beszélhetünk velük messengeren mert érdekeljük egymást és tényleg nagyon jóban vagyunk. Aztán mikor találkozunk akkor is ugyan úgy sokat beszélgetünk.
2021. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok.
2021. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából én is ilyen vagyok, és eddig még senki nem szólt érte.
2021. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez kifogás, hogy ne kelljen sehogy se kommunikálni.

Könnyen ellenőrizhető, pl. azzal, ha hangban sem akar, vagy "sosem ér rá találkozni."


Ha megkérdezed ilyentől, hogy miért nem tudja őszintén megmondani, akkor azt fogja mondani, hogy "Nem akarom hallgatni utána a hisztijét."

2022. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!