Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkoztunk egy lánnyal....

Találkoztunk egy lánnyal. Nagyon jól érezte magát. Ezután kerülte az egyeztetéseket. Kiderült, hogy előre eltervezte, hogy csak egyetlen egyszer találkozik velem, évekig titkolózott és hazudozott. Újra látogatni akar. Találkozzam vele?

Figyelt kérdés
A lány számító becstelen titkolózó és hazug hazudozó volt, több, mint 3 éven át. Amikor ez kiderült, szándákosan kiprovokálta, hogy összevesszünk és hogy megszakítsam vele a kapcsolatot. 10 évvel később napjainkban, ismert ember lettem. Megtudtam, hogy újra találkozni akar velem. Mit tegyek? Lássam vendégül vagy utasítsam el? Mit gondoltok a lány jelleméről?

#hazugság #titkolózás #jellemtelenség #becstelenség #számító és kíváncsi #előre tervező
2021. okt. 15. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd, számító
2021. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismert ember? A megfogalmazás alapján te vagy a helyi postás.

Fogalmam sincs a lány jelleméről, de ha ilyen sérelmeid vannak, akkor szóba sem kellene állni vele.

2021. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ja postás 😂😂😂
2021. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz?
2021. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan eddig nem talált magának valakit és igy most már ujra szeretné felvenni veled a kapcsolatot.Erre mondják,ha ló nincs a szamár is jó.Találkoznék vele, egyszer aztán ejteném.
2021. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Hasonló cipőben jártam én is. Ha megosztom veled a történetem.

2022. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem egy ugyanilyen nővel sodort össze az élet, csak én szeretői státuszban voltam. Nem tudom, hogy volt e köztetek szexuális kapcsolat, de ezek szerintem csak szexuális vadászok. Ha vissza akar térni hozzám egyszer, akkor csöndben vissza fogadom, hogy egyenlítsem a számlát, aztán el is van felejtve.
2022. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!