Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gaz neha inni tarsasagi...

Gaz neha inni tarsasagi esemenyek elott?

Figyelt kérdés
Neha ha nincs kedvem es tudom h a tarsasag tele lesz uj emberrel es jon ez az ismerkedos jopofizos dolog akkor neha elotte iszom par pohar bort es maris konnyebb, mas is van ezzel igy? :D

2021. okt. 16. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk egyetemen van egy oktató akit egyszerűen képtelen vagyok elviselni és az utóbbi időben az órája előtt lehúzok vagy 2-3 kupica törkölyt.


Így valamivel egyszerűbb a helyzet.

2021. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Az.
2021. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha van valami tarsasagi esemeny akkor azert iszok, ha meg nincsen akkor meg azert.
2021. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Egyrész alkoholista vagy. Másrészt a pár pohár bor kategória az ahol már a másik fél is látja, hogy alkoholista vagy.
2021. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Mit jelent a néha? Milyen gyakran történik ilyen?
2021. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem ettől lesz valaki alkoholista. Én örökre el lennék alkohol nélkül, nem kívánom, most se ittam már hónapok óta. De az emberektől elszoktam, aszociális vagyok, ha van egy nagyobb összejövetel egy sört muszáj meginnom, hogy felengedjek különben pánikolni fogok, ami kívülről úgy jön le mintha seggfej lennék.
2021. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

A mennyiségtől, és a gyakoriságtól függően lesz "gáz".

Illetve az is számít szerintem hogy milyen esemény előtt borozgatsz kicsit...


Az én véleményem szerintem havi 2-3 alkalommal simán beleférhet ilyesmi.

De túlságosan ne szokj hozzá.

2021. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor ittam alkoholt, nem is kívánom, nem is lételemem. Viszont #6-hoz hasonlóan kicsit én is elszoktam az emberektől (bár talán inkább az ilyen nagyobb összeröffenésektől), és nekem is kell egy nagyon minimális kis alkohol ahhoz, hogy felszabadultabb legyek. Szóval az én olvasatomban nem számít ez gáznak, bár az is tény és való, hogy függ a mennyiségtől és a gyakoriságtól is.
2021. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!