Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék barátkozni/beszélget...

Szeretnék barátkozni/beszélgetni egy interneten megismert emberrel, de ritkán elérhető és nem tudom, hogy mivel kezdhetek egy ilyen beszélgetést. Mit tegyek, hogy elkezdjünk beszélgetni egymással?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és, hogy még véletlenül se történjen félreértés, egy baráti kapcsolatot szeretnék létrehozni, nem párkapcsolatot kialakítani.



Egy Facebook csoportban ismertem meg és szimpatikusnak tűnik, beszélgettem is vele párszor (2-3 üzenetből álló rövid beszélgetések történtek) de fogalmam sincs, hogyan kezdjek el vele igazi baráti beszélgetéseket.


Van közös téma is (leginkább a Facebook csoport témája és még néhány további téma), meg minden, de egyszerűen nem tudom mit tegyek. Egy kicsit nehezen megy nekem az emberi kommunikáció és a baráti kapcsolatok létrehozása.


2021. okt. 17. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
84%
Írj rá, ha nem érdeklődik, vagy nemet ír, akkor hagyd rá.
2021. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!