Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/nők, ti tartjátok a...

Lányok/nők, ti tartjátok a kapcsolatot az öcsétek exével/szoktatok reagálni fbn/instán a képeire?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám exe ismerősöm néha beszélek vele ,de emlékszem hogy mikor kicsi volt sokszor én védtem meg a nagyoktól akik bántották és ezért jóba lettünk, és igazából miért haragudjak rá,hogy külön mentek a tesómmal.
2021. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs exe az öcsémnek mert nincs is öcsém:D
2021. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azokhoz szólt a kérdés, akiknek van...
2021. okt. 24. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Bátyám van, ha úgy ér.

Kettővel is kapcsolatban maradtam, az egyiküket ovis korom óta ismerem, a másikukkal pedig egy osztályba jár a gyerekünk (nem a bátyámé a gyerek)

Bevallom, jobban is kedvelem őket, mint a sógornőmet.

2021. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, Facebookra csak a szülőcsoport miatt lépek fel, instagrammom nincs. (4. Voltam)
2021. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az exem nővére szokott reagálni. Mi azért még nem utáljuk egymást, mert az öccsével nem úgy alakultak a dolgok.
2021. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abba esetlegesen nem gondol bele ilyenkor a lánytesvér, hogy az öccse/bátyja új barátnőjének ez rosszul eshet?
2021. okt. 24. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előbb ismertem őket, mint a sógornőmet.

De mi közöd van ahhoz, hogy a párod testvére mit csinál, vagy kivel beszél?

Ha nem bír téged, az ő baja, de ha te azt kémkeded szocmédián, hogy ki lájkolja az elődeidet, vagy hogy sógornőjelölted mit csinál, akkor az ellenérzése lehet, hogy nem alaptalan.

2021. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, mert jóban van az exszel, nem biztos, hogy azt akarja, hogy a tesója újra vele járjon inkább. Ugyanúgy megszeretheti az új csajt is.
2021. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!