Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt barátom meg akart...

A volt barátom meg akart veretni, de sikerült elfutnom. Szerintetek próbáljak még vele beszélni?

Figyelt kérdés
Az eset előzménye, hogy ki szerettem volna békülni vele. Megbeszéltünk egy találkozót, majd a helyszínről elcsalt egy kietlen részre, ahol a haverja várt. A megölésem is szóba került, ezért a figyelmetlenségüket kihasználva az első adandó alkalommal elszaladtam. Szeretném megbeszélni vele, hogy ezt miért csinálta. Igaz, hogy korábban sértegettük egymást, de én sohasem bántottam volna fizikailag. Nem tudom van-e értelme?

2021. okt. 24. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én a rendőrségre mennék ha az egyik haverom a baráti körével ki akarna nyírni.
2021. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezek utan ne akarj kibekulni vele? Hüly* vagy? Megakarsz halni? Jezusom…
2021. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha van barmi bizonyitekod arra hogy bantani akar, menj a rendorsegre, jelentsd fel, es kerj ellene tavoltartasi vegzest, valamint semmikepp ne talalkozz vele, plane nem kettesben !!!! nem kell ilyen emberrel kibekulni, hanem menekulni kell. tilsd is le, hogy ne tudjon felvenni veled kapcsolatot
2021. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarnak veretni/ölni és Te ezek után még meg akarod vele beszélni, ahelyett, hogy trappolnál a rendőrségre? Ez nem az a kategória, lègy óvatos.
2021. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy troll vagy vagy értelmi fogyatékos vagy.
2021. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A múlt héten az öccsével akart megverni. -.-
2021. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi kamu.
2021. okt. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!