Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek még ilyen...

Miért nincsenek még ilyen velem egykorúak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, lány. A velem egykorúak nagy része mást sem csinál szabadidejében csak piál, bulikba jár (van aki még drogozik is) meg dug. Oké, értem én hogy mindez rendben van ebben a korban, de értitek.. Hogy tényleg csak ebből álljon az egész fiatalságunk? Én is 2 évig része voltam egy ilyen társaságnak, de beleuntam. Már nem járok ki velük, senkit nem érdekel hogy mi van velem. Ezek nem barátok. Én igaz barátokra vágyom. Akiket tényleg érdekel hogy mi van velem stb. Akikkel érdekes dolgokat lehet csinálni, elmenni sétálni akár az erdőbe, beszélgetni, megosztani az érzéseinket, ott lenni egymásnak ha baj van, segíteni egymást.

S persze bulizni, szórakozni, sokat nevetni is együtt. gondolom értitek mire gondolok. Sosem voltak ilyen barátaim, egyszerűen nem találok ilyen fiatalokat. Miért?



2021. okt. 24. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Én sem, nyolcadik óta így vagyok én is. Többek közt ezért vagyok itt vasárnap fél 12-kor gyakorin.
2021. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
A gyerekek egyre neveletlenebbek, 2000 utáni születetteknél teljesen elszabadult a pokol…
2021. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem már nem hatnak meg a bulik, drogok, k..ák.


Szeretnék egy feleséget találni, okés ezek a dolgok elmennek egy ideig, mondjuk 25 éves korig, de utána elég gáz, hogy csak ennyire futja...

És van olyan ismerősöm aki 45 évesen is ezeket csinálja csak, szánalmas egy idő után.


Viszont még fiatal vagy élj ezekkel a dolgokkal (nem a drogra értem) vagy max keress egy komoly kapcsolatot, és nem lesz szükség ilyen emberekre.

2021. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
23:40 - nem akarok több kapcsolatot egyelőre, nekem igaz barátokra van csak szükségem ;)
2021. okt. 24. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

"szabadidejében csak piál, bulikba jár (van aki még drogozik is) meg dug"


Ez a hangos kisebbség.


Amikor azt hallod, hogy valaki hétvégén ivott, drogozott és egy random 30as férfival dugott gimisként arra felkapod a fejed, kicsit meghökkensz és egész életedre beleíródik a fejedbe, de amikor valaki azt mondja, hogy a hétvégén semmit sem csinált az elfelejted 2-3 perc alatt bármilyen túlzás nélkül.


Ténylegesen kevés ember van, aki folyamatosan iszik, jóval kevesebb aki drogozik és egyátalán nem valami sok aki lefekszik másokkal.


Pl.: Én még 14 évesen vesztettem el a szüzességem és legközelebb csak 21 évesen folyttattam ezt a tevékenységet, akkor már párkapcsolatban folyamatosan.


Ismeretségi körből hallva kb mindenki +18-20 év körül vesztette el a szüzességét.


Aki hamarabb mint én is általában egy egyszeri alkalomnak vagy hamar véget érő kapcsolatnak köszönhette nem, mert éjjel nappal idegennekkel összefeküdt.


24 éves vagyok, nincs nagy eltérés szerintem a mi tapasztalataink között. Nem hiszem, hogy 7 év alatt minden a fejére fordult volna.


Szóval nyugi...

2021. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

23:59

Igazad lehet, ha jobban belegondolunk tényleg így van

2021. okt. 25. 00:44
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Kár magad álltatni, nem vagy különleges hópihe, se sokkal jobb és okosabb és érettebb, mint a többiek.

Persze, vannak kretének sajnos szép számmal, de azért nem mindenki az. Rengeteg hasonló korodbeli van, akivel barátkozhatsz, nyugi. Keress túratársakat vagy beszélgess néha a csendesebb osztálytársaiddal.

2021. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

5-ös

Hova magyarázkodsz? XD Megérte leírni ennyit?

2021. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

07:35

Egy szóval sem mondtam hogy különleges vagyok, sőt említettem hogy régebben én is része voltam egy ilyen társaságnak. Nem ítélem el őket sem, de engem már nem érdekelnek az ilyen dolgok. És nem tartom magam se okosabbnak, se érettebbnek a többieknél. Nem értem miért kell ide jönni és belekötni valakibe, aki egy egyszerű, normálisan megfogalmazott kérdést tett fel. Talán nincs jobb dolgod? Unatkozol? Menj és foglalkozz olyasmivel, ami fejleszt és ne másokat próbálj megalázni, mert ezzel csak saját magadat minősíted.

Szép napot.

2021. okt. 25. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is úgy érzek, mint te. Mondjuk nekem sosem voltak ilyen barátaim, valahogy nem találtam meg a közös hangot az ilyen emberekkel, így nem is alakult ki barátság ilyen bulizós, ivós stb. alakokkal. Szerencsére találtam olyanokat, akiknek nem ezekből áll az élete, viszont rájuk nem tudok számítani. Ugyanaz hiányzik nekem mint neked is, szeretnék végre olyan barátokat, akikkel megbízunk egymásban és számíthatunk is a másikra. A jelenlegi "barátaim" ezt nem tudják megadni, nem hibáztatom őket érte, csak mégis rossz érzés, hogy csak olyankor kellek mikor unatkoznak vagy szükségük van valakire. Úgyhogy nem vagy egyedül:)
2021. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!