Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan nő, akinek a...

Létezik olyan nő, akinek a barátság ugyanannyira fontos volna, mint a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi vagyok, aszexualis. Az elmúlt években szerettem volna nőkkel barátkozni,a neten is keresgéltem ez ügyben, ugyanis a tartalmas emberi kapcsolatok nagyon fontosak számomra. Azt vettem sajnos eszre, hogy a párkapcsolat, a szex az ötvenes nőknél is első helyen áll és hanyagoljak emiatt a barátságot, barmennyi energiat is fektetek én a barátság epitesebe. Más is tapasztalt hasonlót? Mi erre a magyarázat?

2021. okt. 30. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, például én ilyen vagyok.
2021. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Férfi és nő között nincs barátság. Ez valami vadhajtás a nyugati világban.
2021. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha a nő is aszexualis, akkor talan.
2021. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A férfit azt nem érdekli, ha helyzet van…🤣
2021. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne férfi és nő közt barátság pl. abban az esetben, ha nem akarnak egymástól semmit?
2021. okt. 30. 12:49
 6/20 A kérdező kommentje:
Normális az a mai világban, hogy mindenkinek a testi kapcsolat fontos csak? Régebben léteztek őszinte baratsagok még.
2021. okt. 30. 12:50
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Régebben sem barátkozott a férfi és nő (kísérő mond valamit, gardedám). A világ nagy részén most sincs ez másképpen.
2021. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De igen, anyámnak is volt több férfi barátja, akik lelki értelemben voltak a baratai. Sajnos ma ez a szemlélet uralkodik, hogy a barátságnak, mint önzetlen emberi kapcsolatnak nincs értéke, keressük mindenben az élvezetet. Ez a mai szemlélet lényege.
2021. okt. 30. 12:57
 9/20 anonim ***** válasza:
Az exemnek is sok férfi barátja van.
2021. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező aszexuális. Egyedül a 3. válaszoló írt a kérdésre választ.

Így van, úgy találsz barátnőt férfiként, ha ő szintén aszexuális, tehát nem igényel testi kapcsolatot, mert a férfi-nő kapcsolatok többsége szexualitáson (is) alapul. Előbb-utóbb az egyik fél mindig többet akar, hiába csak barátok.

Próbálj olyan nőt találni (nem lesz könnyű), aki szintén nem igényel testi kontaktust egyáltalán, ha folyton együtt vagytok, együtt kirándultok, stb., akkor sem. Ritka, de vannak aszexuális nők is.

2021. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!