Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok kapcsolatot...

Miért nem tudok kapcsolatot kialakítani senkivel?

Figyelt kérdés

Nincs egy barátom sem, egyedül a párom van akivel bármit megtudok beszélni . Fiatal vagyok, rengeteget tudok beszélni, és mégis azt veszem észre ,hogy az embereket nem érdekli azt, amit mesélek , pedig legtöbbször csak hallgatóság vagyok, jó hallgatóság ,és mégis én keresek mindenkit ,mindig. Fiatal is vagyok, adok is magamra, és mégis ez van .. Sosem volt igaz barátnőm ..


Ugyanitt barátnőt keresek Baranya megyében !:)


20/L



2021. okt. 30. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ezt ennyiből nehéz megállapítani.

Az mondjuk pozitívum,hogy nem vagy egyedülálló.

Lehet,hogy nem a megfelelő emberekkel próbálsz barátkozni.

2021. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem érdekli az embereket amiről beszélsz, akkor lehet nem azokat a témákat kéne erőltetni. A jó hallgatóság egy része az egésznek, de ha nem tudsz hozzátenni semmit, nincs véleményed, személyiséged, értelmes gondolatod, nem adsz a társalgásba, akkor a falnak is beszélhetnek, ugyanaz az eredmény.


Az hogy emellett szerinted veled semmi gond nem lehet, fel sem merül benned, az önkritika hiányát is erősen sejteti, ami máris egy taszító pont.

2021. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem veled van a baj, hasonlóan vagyok én is a párommal. Mondanám, hogy ismerjük meg egymást, de ha neked fontos a Baranya megye, akkor kilőve. Meg nem is vagyunk egy korosztály, bár ez se zavarna engem/minket, de sokakat ige, amit nem értek, de ez van.
2021. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Véleményem mindenről van, de azt vettem észre, hogy mindig csak én beszélek, pedig sosem terelem el a témát .. Komoly vagyok de egyben vicces és humoros is, lehet velem jókat nevetni.



Azt vettem észre, hogy inkább az “idősebbik” korosztállyal jövök ki jobban, ilyen 30-40 éves körüli nőkkel ..


Nem szeretem ha valaki olyan dolgon nevet, ami egyébként nem is vicces, teljesen erőltetett, sőt ,semmilyen erőltetett dolgot nem szeretek, és sajnos az én korombeliek ilyenek, ahogy észre vettem ..

2021. okt. 30. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Volt osztálytársak, stb? Amúgy meg...lehet be nem áll a szád, és ez fárasztja az embereket. Majd rájössz, hogy mindig mindenkit csak saját maga érdekel, szóval a legtöbb embert akivel találkozol, kurvára nem érdekli, hogy mi érdekel Téged, vagy mi van veled, mint ahogy igazából téged sem érdekel, hogy mi van a másikkal, csak "használni akarod Őt", hogy meghallgasson.
2021. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt cáfolnám, hogy mindenkit csak saját maga érdekel ,mert engem nagyon is érdekel, hogy mit érez a másik fő ,mindig is szerettem / és szeretek is segíteni a másiknak, akar csak egy jó tanáccsal is ..
2021. okt. 30. 21:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Nehezen is nyílok meg, szóval azt is cafolnam hogy be nem áll a szám . És azt egyébként is észre venném, figyelek magamra amikor beszélek .
2021. okt. 30. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem írhatsz. Lány vagyok.
2021. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Látod, ez is...ne adj tanácsot, csak ha kérnek. Az okosnak nincs rá szüksége, a bolond meg úgysem fogadja meg.

Ez egyébként nekem is hibám, én is gyakran adok, pedig nem kéne. Sosem volt sok barátom, nem szeretem a felszines ismerettségeket, facebookom sincs, mert Qrvára nem érdekel, kivel mi van, mit zabál, hol nyaral. Ha valaki fontos , felhívom, vagy elmegyek hozzá, és viszont.

Neked férfi agyad van. Valahol olvastam, hogy a nők, mikor beszélgetnek, és problémákat sorolnak, akkor egyáltalán nem várnak megoldást rá, és nem is érdekli őket a megoldás, csak el akarják mondani, ki akarják beszélni. A férfi ilyen helyzetben persze tanácsokat ad, megoldást nyújt. Elbeszélnek egymás mellet.

2021. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oh értem, szóval nem szabadna tanácsot adni , csak ha ker .. Hmm🙂
2021. okt. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!