Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is nagyon toxicus...

Szerintetek is nagyon toxicus ez a lány? Megszakítsam vele a kapcsolatot, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
18 evesek vagyunk. Egy nyolcas baráti társaságunk van, és mindenkinek van egy legjobb baratnoje. Neki nem én vagyok a legjobb hanem egy másik lány, de engem a “másik legjobb barátnőjének hív. Amit tudni kell a kapcsolatunkról: naponta ir ilyeneket: tudnánk beszelni nagyon fontos lenne? Este 7 kor hanguzizni tudunk? Hatalmas baj van segíts kérlek. És akkor mondom neki hogy jo, varom hétkor hogy írjon és bszik írni én meg mint egy hulye ott varom hogy mikor ir, hogy utána ne én legyek a bunko akit nem érdekel a problémája. Mikor suliban termet váltunk és látja hogy előrébb vagyok akkor megkér hogy foglaljak nekik is helyet, odadobom egy padra a tornacuccom meg a kabátom hogy lefoglaljam, megjönnek, ram se cseszik nemhogy koszi, és amikor megkérem hogy a kabátom meg a tornacuccom adja már vissza akkor azt mondja hogy ajj bazdmeg, és a kabátom odarugja a földre, a tornacuccom meg oda se adja és mikor mondom neki hogy adja ide akkor rám nez mint egy utolsó idegesítő piócára és ott vergődik (és nem adja ide, nekem kell érte menni). Ha valami baja van akkor rogton keres és meg kell értenem, de az ő gondjai olyan nevetségesek es nem is gondok csak ő kreálja: kitalálja hogy most a baratnoje olyan paraszt vele es nem érti hogy mi baja (naponta ezzel jön pedig egyaltan nem paraszt vele a lány), nem válaszol neki egy lány, egy fiu fel napi irogatas után lepattintja, ilyen hülyeségekkel fáraszt nap mint nap, es o meg azt se tudja hogy velem mi van mert nem erdekli. Nem tudja hogy rákos az anyukám, nem tudja hogy pszichológushoz is jarok, nem tudja hogy milyen az mikor az anyjának kihullik a haja es legyengul es másnap pedig nagy vidáman mennem kell az iskolaba es sajnálni ot amiert a baratnoje elfelejtette hogy ma vele ul es más melle ült. Nem mondom el neki hogy mi van mert nem elég érett hozza hogy ezt felfogja es úgyis elpofazna valakinek es arra meg nincs szükségem hogy ott sajnáljanak. De ha egy kicsit is jo baratno lenne es nem csak magával foglalkozna akkor azonnal meglátná hogy valami baj van velem. Ha a legjobb barátnőjével minden rendben van épp van hogy napokig nem szól hozzám. Van olyan hogy egyszer csak rácsap az arcomra hogy a többi lány jót rohogjon rajta hogy hah micsoda egy kutya vagyok hogy csak így lehet csapkodni. Sokszor rondan beszél velem, hívott a semmiért már fogyatékosnak (a telefonomat akartam elvenni az övé mellől es véletlenül az övét vettem el es leorditott hogy bazdmeg az nem a tied te fogyatékos). Ugye szerintetek is nagyon toxic? Hogy kene vele megszakitanom a kapcsolatot?

2021. nov. 13. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

Nem 'toxic' (ha már magyar szót nem találtál, én is ezt használom) ő, hanem te mérgezed saját magad.

A leírottjaid alapján nem ő a 'toxic', hanem te ragaszkodsz hozzá mindenáron, legalábbis az ő szemszögéből ez úgy látszik.

Nem mérgező ő, hanem csupán érezteti veled, örülj, hogy barátnődnek nevezheted.

2021. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez a csaj egy aljadék, rohadtul ne tegyél meg SEMMIT, amire megkér.
2021. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arról hogy nem tudja ezeket a dolgokat rólad arról csak te tehetsz, hogy nem osztod meg vele. Ettől eltekintve nem hiszem hogy kéne erőltetni a barátságot egy olyan emberrel aki láthatóan nem tisztel. Kicsit tiszteld magad jobban te is, hogy ne hagyd hogy így bánjanak veled és ne akarj utána még barátkozni is.
2021. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt nem varom el tole hogy kitalálja hogy mi van, de láthatná hogy egyébként eddig mindig vidám voltam, most lehangolt vagyok és szótlan, sokszor van hogy hiányzok mert van hogy itthon maradok anyaval ha nagyon nem érzi jól magát, romlanak a jegyeim, sokszor nincs házim, feledékeny vagyok. Nem azt varom el tole hogy megkérdezze hogy azért vagy ilyen mert beteg az anyád, hanem hogy rákérdezzen hogy mostanaban kicsit rossz hangulatunak látlak, minden rendben, valami baj van? Amig ilyen szinten nem érdekli hogy mi van velem, addig nem is fogom elmondani neki
2021. nov. 13. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Gyakoriak az ilyen kapcsolatok, a függőség éreztetéséből adódó "örömérzés", némiképp a szado-mazo kapcsolat enyhe formája.
2021. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Értem de ha nem érdekli nem érdekli ha fejen is állsz akkor sem fogja. Nem barát akkor, nem kell erőltetni és nem kell neked sem ott lenni neki ha cserébe ezt kapod.
2021. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom küld el az ántsznek kivizsgálásra.
2021. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Én se tudom miért, de az ilyen barátok függőséget képesek kialakítani, valamiért kényszeresen teper utánuk az ember,.
2021. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, hogy így bánjon veled ez a lány. Védd meg magad és ne ugorj azonnal. Én értem, hogy miért nem akarod elmondani neki, ami mostanában történik veled. Annyit mondhatsz, hogy ne fárasszon a hülyeségeivel mert neked nagyobb bajod is van. Nem veszi észre? Meg annyit, hogy ha továbbra is így fog veled viselkedni, akkor ennek a barátságnak vége, ha barátság volt egyáltalán. Beszéld meg vele. Ha egy ilyen embert elveszítesz, azért nem kár.
2021. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szard őt le.


Nem barát az ilyen.


Többször megszívat akkor pláne nem.

2021. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!