Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívesen barátkozol szorongó...

Szívesen barátkozol szorongó emberrel?

Figyelt kérdés
Tehát olyannal, akinek enyhe szociális szorongása van, vagy állandósult szorongása, tehát elmegy tátsaságba, beszélget, de látod rajta, hogy feszeng, nem képes teljesen ellazulni, de együtt nevet a poénokon, bekapcsolódik, érdeklődő, nyitott, csak az a baj, hogy szorong

2021. nov. 18. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, bár nem is vinném társaságba, kettesben találkoznék vele, így talán jobban fel tud oldódni.
2021. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongok, meg tudnám érteni a problémáit. Szerintem nem lenne gond.
2021. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is az vagyok
2021. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Szorongós vagyok és az egyetemen szinte mindenki elfogad, senki nem néz rám csúnyán és keresik is a társaságom.


Szóval szorongóként nem érzem magam kirekesztve és én sem tennék ilyet másokkal.

2021. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Senkivel :D

30 éve megvannak a barátaim, újakra nincs szükségem

2021. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát mivel ugyanilyen vagyok, így szívesen. Együtt húznánk meg magunkatba sarokban. :)
2021. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, több alkalom után kezdek feloldódni, de vannak esetek amikor marad később is előjön.
2021. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Én is ilyen vagyok, írhat aki ilyen és szeretne barátkozni :)
2021. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Én sajnálom, de nem szimpatikusak nekem a szorongó emberek, ettől független nem vagyok velük bunkó, vagy ilyesmi, csak egyszerűen képtelen vagyok barátkozni velük. Lehúznak az állandó aggodalmaikkal, és emiatt kicsit önzőnek is érzem őket, hogy mindig rájuk kell tekintettel lenni, hogy most nekik hogy esik ez meg az, figyelni, hogy ne legyen kellemetlen neki az adott helyzet. Én szeretem azokat, akik nem szorulnak pátyolgatásra, erősek és magabiztosak.

Remélem nem bántottam meg senkit, csupán válaszoltam a kérdezőnek.

2021. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan én ilyen vagyok

Szóval igen

Egyik baratnőm is ilyen,es mi oldottuk fel egymast mindig.mivel jóba voltunk és együtt elvoltunk társaságban is

2021. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!