Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme még felköszönteni?

Van értelme még felköszönteni?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném hogy egy balf@sz vagyok, tudom.

A sztori dióhéjban ez:

Van egy ismerősöm ( barátnak nem nevezném de elég jó viszonyban vagyunk).

Mióta elmentem egyetemre azóta kb nem találkoztam vele és nem is igazán beszéltünk de régebben egész jóban voltunk.

Mióta ismerjük egymást mindig kívántunk egymásnak boldog születésnapot.

Mivel ebben az időszakban viszonylag sok ismerősömnek van születésnapja, néha megkeveredek hogy pontosan kinek mikor is van.

Na most emlékeztem hogy neki valamikor november 20a körül van, de a Facebook nem jelzett hogy lett volna ezért úgy gondoltam hogy 21-22 valahogy így. De mégis kicsit furcsálltam a dolgot és utána néztem. Kiderült hogy 3 napja volt...


Eléggé frusztrál a dolog (ezért is írok ide) és nem tudom hogy ennyi idő után van e még értelme írni, viszont ha nem írok az meg olyan mintha lesz@rnám szegényt, ami meg nem igaz, csak az utóbbi napokban elég szétszórt vagyok.



Ui. Az hogy a Facebook nem jelezte az inkább csak még egy lapáttal tesz rá erre a rendkívül rossz történetre. Mert akikkel jóban vagyok azoknak igyekszem megjegyezni a születésnapjukat de ez most valahogy nagyon nem jött össze.


Szóval van még értelme vagy jobb ha már hagyom?



2021. nov. 20. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Raersz a jovo honapban.
2021. nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szokás szerint egy hétig érvényes. Köszöntsd fel, és kész. Ennyi időd van, hogy ilyen marhaságokon gyötrődsz?
2021. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, milyen igazad van


#2 igen. Neked ennyi időd van, hogy ilyen marhaságokra válaszolsz?😀

2021. nov. 20. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
8 napon belül gyógyul vagy valami ilyesmit szoktak mondani, "Utólag is boldog születésnapot!"
2021. nov. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan, hogy pireneusi pézsmacickány?
2021. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!