Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire szoktátok figyelembe...

Mennyire szoktátok figyelembe venni, hogy az adott személy, akinek (pl. Messengeren) üzenetet írtok elérhető-e az alkalmazás szerint?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben szoktátok figyelembe venni és milyenekben nem?
2021. nov. 22. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszem figyelembe. Írok és majd elolvassa, ha belépett/ráér.
2021. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az hogy valaki (valamilyen algoritmus szerint) éppen elérhető, nem jelenti azt, hogy velem akar beszélgetni és nincs jobb dolga, mint hogy nekem azonnal válaszoljon.
2021. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írok, amikor akarok. Egy üzenet nem zavaró. Ő meg majd válaszol, amikor akar vagy tud.
2021. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írok, aztán majd reagál. Egyébként én kikapcsoltam ezt a funkciót, mert teljesen megbízhatatlan, szóval engem pl soha nem lát senki elérhetőnek. Mégis szoktak írni.
2021. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel, hogy elérhető vagy nem. Ha valamit akarok, úgy is írok, aztán majd válaszol, ha ráér.
2021. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!