Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A hétköznapi beszélgetéseket...

A hétköznapi beszélgetéseket ti hogy viszitek el mélyebb témákhoz, ha jobban meg akartok ismerni valakit?

Figyelt kérdés
Egy kollegámmal nagyon jókat beszélgetünk, keressük egymás társaságát, de valamiért még nem érzem, hogy igazán ismerném.
2021. nov. 23. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Nem írtad, hogy konkrétan milyen értelemben szeretnéd megismerni, de ha csak úgy általánosságban emberileg, akkor annyit tudok mondani, hogy nekem ezek a kérdések általában jól működnek: [link]

Remélem segít.

2021. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban erre azt tudom mondani, hogy ha szóba hoz valamit, ami érdekel engem is, akkor bele szoktam kérdezni, hogy meséljen róla többet. Általában konkrét kérdések, nem olyan általánosak, így az illető is általában részletesebben belemegy és személyesebb infókat is elmond.

Nem direkt csinálom amúgy, csak ahogy természetesen jön.

Ha van valami, ami érdekel vele kapcsolatban, akkor meg te is szóbahozhatod először és majd reagál valamit, utána meg már könnyű tovább vinni azon a szálon a beszélgetést.

Azzal is sokat meg lehet tudni a másikról, ha a véleményét kérdezed meg valamivel kapcsolatban.

2021. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!