Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lesznek "barátaim?"

Szerintetek lesznek "barátaim?"

Figyelt kérdés
Tehát tudni kell azt, hogy tini lány vagyok,Cégünk van, a szuleim rengeteg pénzt keresnek, tok jól megy nekik minden, (barátaim nincsenek, mert akik voltak érdekből meg ez az amazér beszeltek velem) (magyarok voltak) németbe lakunk, német baratnőim vannak, meg ilyen orosz lengyel meg minden, de veluk egyszerűen nem tudok úgy beszélgetni.. és mindig arra gondolok, hogy egyszer a szuleim találnak majd egy olyan kontaktot, akinek gyerekei vannak, es velük barátkozni tudok, (Most nem is az a bajom, hogy egyedul vagyok, mert szeretek egyedul lenni, tudni kell rólam hogy magamnak való vagyok, csakhát még is jó lenne, 1/2 normális "ismerős") Van egy fiú unokatesom, aki közel lakik hozzánk, és kb nap mint nap itt van nalunk, igaz 5 évvel idosebb tolem, de vele is nagyon jól ell tudok beszélgetni, (meg valamiert mindig is jobban ki jottem a fiúkkal mint a lanyokkal) a kérdésem az, az lenne, amúgy, hogy mivel elég ismertek a szuleim, (nemetbe) de így magyarba is ismerik őket páran. Tehát a kerdesem az, az lenne hogy, szerintetek fognak olyan kontaktokat találni, akinek pl van egy fia, meg egy lánya?
2021. nov. 25. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaa azt elfelejtettem leírni, hogy van egy öccsém csakhát ő még elég kicsi ):
2021. nov. 25. 12:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy ezt senki nem tudja, tenyleg senkii.. csak azert mások véleményére is kívancsi lennék, tenyleg csuppán csak a véleményekre. Mivel ez evidens hogy ezt nem tudja leírni senki pontosan.
2021. nov. 25. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szuleidtol vard a megoldast a problemaidra. Attol, hogy a szuleid sikeresek, ennek nem kene kihatnia a te kapcsolataidra. Igy ne toluk vard, hogy megoldjak az ilyen jelegu problemaidat. Az esetleges baratoknak se kell feltetlen rogton az elejen tudnia, hogy kik a te szuleid...


Amugy meg Nemetorszagban rengeteg lehetoseg van ismerkedni. Menj el a Jugendheim-ba, menj el sportolni, zenelni vagy akarmi mast.

2021. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!