Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon ritkán nézem a barátaim...

Nagyon ritkán nézem a barátaimmal közös csoportot, jogos, hogy nagyon megharagudtak rám?

Figyelt kérdés

Van a messengeren egy közös csoport akikkel sokat szoktunk találkozni is. Én nem lógok percenként a telefonomon, sokszor este nézem meg, amikor kb.200 olvasatlan üzenet van ebben a csoportban.

Nem mindig tekerem vissza a legelejére, mert leginkább lényegtelen dolgokról beszélgetnek. Mindenféle tiktok videókat küldenek, stb., ami engem nem is érdekel.

Ha van valami fontos, például találkozó megbeszélése, akkor egyik haverom külön szokott nekem írni, hogy mi a szitu, mert tudja, hogy nem figyelem.

Most megharagudtak rám, hogy lesz..rom őket, nem érdekel engem a társaság. Ez nem így van, csak egyszerűen nem tudok mit hozzászólni olyan témákhoz, amik nem érdekelnek. Egyébként ha találkozunk, jókat nevetgélünk, szórakozunk.

Haverom is azt mondta, megunta, hogy nekem külön írogasson mindig.

Mi a véleményetek?

10 éve barátok vagyunk, nekem rosszul esik, hogy ezért haragudtak meg rám.

19F



2021. nov. 25. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A csoportos barátságokkal mindig csak a baj van 😅
2021. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk közös Viber csoportunk van és ott szoktunk találkozókat megbeszélni. Igaz, mi nem osztunk meg marhaságokat, max az előző összejövetel képeit vagy a következő találkozó információit.


És van olyan barátunk, aki annak ellenére, hogy bele van b.zulva a telefonjába, képtelen válaszolni eldöntendő kérdésekre.


Azokat megértjük, akik napokkal később válaszolnak, mert egyikünk sem egy telefonmániás, ebből nem csinálunk gondot. De amikor valaki képtelen válaszolni, azt előbb-utóbb ignoráljuk, vele már soha nem is számolunk ilyenkor. A legutóbbira sem jött el, mert senki nem fog neki külön kérvényt írni.


Nálatok nyilván más egy kicsit a helyzet, mert végig kellene olvasni 1 hétnyi marhaságot is, de szerintem heti 1x simán megtehetnéd, hogy megnézed mit beszéltek meg.

2021. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen csoportunk, és nálunk is van egy ember, aki szinte soha nem szól hozzá, nem is nagyon figyel, de aztán utólag mindig felzárkózik. :))

Nem tudom, miért sértődtek meg, mi elfogadtuk, hogy van, aki nem lóg egész nap a telefonján. Igaz, nálunk nem kell külön írni egy-egy találkozó/egyebek miatt, mert az illetőnek a felesége is benne van a csoportban.

Összességében, ha személyesen jól érzitek magatokat együtt és nincs ilyen gond, hogy érdektelennek tűnsz, akkor nincs probléma.

2021. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es. Nem hetente nézem meg, hanem minden este. Csak a 200 üzenet miatt elvesztem a fonalat sokszor, vagy nem pörgetem annyira vissza.
2021. nov. 25. 14:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából a haverommal, aki mindig szól ha van valami fontos, egyébként is szoktunk külön beszélgetni, lehet ezért is hanyagoltam el a csoportot.

Csak most a haverom is neheztel rám.

Még ami infó, hogy az utóbbi két találkozóra nem tudtam elmenni, és talán ezért is gondolják azt, hogy nem érdekelnek engem.

Pedig ez nem így van, csak most nem akarják megérteni.

2021. nov. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!