Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kovid tagadó ismerőseim...

Kovid tagadó ismerőseim kovidosok lettek, ti szembesítenétek vele, hogy mekkora hülyék?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős család aki egész eddig leszarták a vírust, utazgattak mindenfele, oltani persze nem oltattak, mert hogy az ő testük, más nem fogja megmondani. Most mindegyikük kovidos.


Ilyenkor azért kell nekik valamit mondani, vagy leesik nekik is, hogy ennyire hülyék?


Vagy van az a fajta hülyeség, amikor miután átestek a kovidon, még utána is tagadók lesznek?



2021. nov. 26. 12:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

Ha így viselkedsz ismerőseiddel Te vagy a hülye és ez független a covidtól.

Nem szembesítenék senkit azzal hogy hülye vagy sem, nem így folytatunk le egy vitát vagy észrevételt.

2021. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Na tessék ellent mondtam magamnak. Én vagyok a hülye ha még fogalmazni sem tudok.
2021. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Csak idegesítő, hogy lehurrogtak amikor megemlítettem az oltást, és mindenféle tagadó csoportok posztjait posztolgatják.


Amikor le lettem nézve, hogy beoltattam magam, mert hogy impotenciát okoz, és majd nem fog felállni, kiröhögtek.

2021. nov. 26. 12:41
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

Mennyivel lesz jobb nekik vagy neked, ha az orruk alá dörgölöd, hogy pedig te mondtad?

Igen, betegek lettek. Remélem, hogy meg fognak gyógyulni. Van aki tanul belőle, van aki nem, de ez az ő dolguk.

Kolléganőm oltásellenes, idáig mindenkit hülyének tartott, vagány volt, rendszeresen járt a rendelőbe dumcsizni az egyik ottani csajjal "terápiás kezelés" címén. Feltehetően ott szedte össze. A kórelőzményeivel örülünk, hogy megúszta viszonylag könnyen. Az mellékes volt, hogy közben a családját is karanténba vágták, hiába nem voltak betegek, de oltatlanok. Gondolhatod, hogy a szőlész-borász férjnek így ősszel mekkora csapás volt.

Van elég gondjuk így is, nem fog senki még egyet rúgni beléjük. Majd ha akarják, levonják a következtetéseket belőle.

2021. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%

Igen, és mi van akkor? Ebben az időszakban meg több ezren voltak influenzásak covid előtt, emlékszel még arra az időszakra? És több ezren is haltak bele, csak hát az nem olyan érdekes, ugye?

Ez a taknyos, megfázós időszak még február végéig eltart. Ma már mindenkit covidosnak titulálnak, erről csak ennyit.

2021. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

4, Igen igazad van ... Nem fogom nekik mondani. De az ilyen emberek miatt van negyedik hullám jelenleg és ezért kezd megint bezárni az ország. Érthető, hogy kicsit ideges vagyok.


5, Igazoltan kovidosak, PCR teszttel. Nem megfázás ...

2021. nov. 26. 12:45
 7/36 anonim ***** válasza:
76%

valamelyik hírcsatorna mutatott egy fickót, ők sem oltattak, egyszer már átesett a covidon akkor apróbb tünetekkel, most ismét elkapta és súlyos következmény jött, kétoldali tüdőgyulladással oxigénmaszkból kórházból nyilatkozott hogy belátja hogy oltás nélkül nem megy. itt is lehetett olvasni esetet mikor az a harmincas tesó átbosszankodta otthon, a huszonéves nagy ellenző öccsét pedig sajnos elvitte, ő is már csak kórházba kerülés után bánta meg nagyon.

szóval igen, sokan esnek abba a hibába hogy azt hiszed szükségtelen oltakozni, csak éppen lutri hogy kinek hogy reagál rá a szervezete. lehet te leszel akin úgy átmegy hogy meg sem érzed, de lehet hogy ez a legrosszabb döntésed mert az életedbe kerül. ezért ilyen veszélyes ez a betegség. én úgy voltam vele, ha már csak egy kis esélyt is adhatok rá hogy felkészítsem a szervezetem, meglépem. lehet később meg ezt bánja meg sok ember, de jelenleg úgy fest hogy nagyobb eséllyel védenek meg ettől mint csinálnak ki később a vakcinák

2021. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
29%

Oltottként ugyanúgy el lehet kapni a fertőzést, sőt tovább is lehet adni.

Van, aki meg az oltástól lesz beteg (ha nem is covidos), vagy felerősíti a már lappangó betegséget, mert ugye tünetmentesen is lehet fertőzni.


Utazgattak, mert lehetővé tették az enyhítésekkel. Több hónapnyi bezártság után azért érthető ez is.


A covid is meg az oltás is lutri, nem lehet tudni előre, hogy melyikkel jár jobban az ember. Utólag persze mindenki okos, de ha tudom, hogy el fogok esni, előtte leülök.

2021. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
47%

#6

Kérdező, a PCR teszt semmire se jó.


"a PCR teszt, mint az eredeti leírásában, csak tudományos célokra használható (Kary Banks Mullis), járványtani felhasználásra alkalmatlan."

[link]

2021. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

"Vagy van az a fajta hülyeség, amikor miután átestek a kovidon, még utána is tagadók lesznek?"


Persze, hogy van, pl. anyám élettársának mindkét gyereke és azoknak a családjai. A létező össze tünetet mutatták az ízérzékelés és szagérzékelés elvesztésétől kezdve mindet, de akkor is meg tudták magyarázni maguknak, hogy ez nem az, hanem valami más. Most is napi szinten posztolják az oltásellenes és vírustagadó tartalmakat, konteós elméleteiket. Mindent ki tudnak magyarázni valamivel.

2021. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!