Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyek egy nagy baráti...

Hogy legyek egy nagy baráti társaság tagja?

Figyelt kérdés
Csak egy két igazán közeli barátom van, viszont nagyon hiányzik ez a tipikus nagyobb baráti társaság, ahol mindenki kedvel mindenkit valamennyire, és együtt eljárhattok beszélgetni, bulizni, kirándulni. A mi osztályunkban nagyon sok a lány, ezért nem alakult ki az a fajta társaság, mint ami a többi vegyesebb osztályban. Ráadásul mivel ezek osztályszintűbbek zártak, és nem lehet csak úgy utólag becsatlakozni. Más is küzd azzal az érzéssel, hogy ennek hiányában nagyon kimarad dolgokból?
2021. nov. 26. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat esetleg egy taggal el kell kezdeni ismerkedni, baratkozni azt majd behiv a tarsasagba.

Bar azert ezek nehezebben mennek. Ez is akkor ha ismersz nagyobb tarsasagokat.



De tobbnyire nagyobb barati tarsasagok akik mar evek ota megszokottan mukodnek nehezem vesznek be uj embereket.



Mast nem tudok tanácsolni, sose vagytam nagy tarsasagra egy ket barat nekem mindig eleg.

2021. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ezzel küzdök, tök szívesen bandáznék, régen meg volt a magam nagyobb társasága de az feloszlott
2021. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!