Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nagyon hiányzik...

Mit tegyek ha nagyon hiányzik hogy beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Minden este beszélgettem valakivel, de most valamilyen okból letiltottam, olyasmi miatt amiért meg se érdemelte volna azt, és most nem merek írni neki többé, mert félek hogy vagy nem válaszolna mert megutált, vagy rákérdezne hogy miért tiltottam le és nem tudnék mit mondani, mert nem tett semmi rosszat, csak mondott valamit ami nem tetszett nekem, de nem volt nagy dolog, biztos nem gondolta hogy megsértődöm, de nagyon érzékeny típus vagyok és minden semmiségen megsértődök. Most nagyon hiányzik hogy beszélgessünk, aludni sem tudok emiatt, de nem merek neki írni. 17/l

2021. nov. 29. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Először magadat tedd helyre, hogy ne sértődj meg mindenen, mert ezzel csak magadnak okozol gondot hosszútávon, nem fog veled szóbaállni senki. Aztán keresd fel személyesen az illetőt és kérj bocsánatot. Ha elfogadja oké, ha nem így jártál, legközelebb gondolkozz mielőtt cselekszel.


(Direkt használtam erősebb megjegyzéseket, hogy edződj)

2021. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, tudom hogy nem jó ez, hogy ilyen sértődékeny vagyok, próbálok is változtatni.

Sajnos az illetőt nem tudom személyesen felkeresni, mert másik országban lakik és csak neten beszélgettünk :(

2021. nov. 30. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Írj neki ha hiányzik. Egy próbát megér. Vagy felejtsd el. Válassz.
2021. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem néztem meg hogy mit válaszolt az utolsó üzenetemre, most láttam és nagyon nem tetszik amit írt, szerintem már örökre a tiltólistán marad és már egyáltalán nem hiányzik. :)
2021. nov. 30. 01:03
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát, egyszer majd csak felnősz te is és rájösz, hogy mi az értékes és mi nem és ki szeretett téged és ki nem.

De ha állandóan emberről emberre röpködsz, mint egy pillangő, akkor szerintem hamar ki fogsz égni és egyedül maradsz a gondolataiddal.

2021. nov. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már egyedül maradtam :)
2021. nov. 30. 01:56
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy egyedül, én itt vagyok neked mindig. 😊

5 ös voltam.

2021. nov. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2021. nov. 30. 02:20
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha rámirsz, megtudod, és minden világos lesz. 😊😊


7-es voltam

2021. nov. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Küldj egy privát üzenetet
2021. nov. 30. 02:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!