Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értelmezitek az alábbi...

Hogyan értelmezitek az alábbi kérdésre adott választ? Van kedved találkozni? Igen, persze találkozhatunk egyszer, szívesen megtudnám, mi újság veled, de most sok dolgom van. (Folytatás a megjegyzések rovatban)

Figyelt kérdés

a.) Valamikor találkozni akar velem, hogy összejárjunk beszélgetésekre de előtte türelmet kér.

b.) Csak egyetlen egy alkalommal akar találkozni velem kíváncsiságból, aztán el akar tűnni és megszabadulni tőlem, de előtte megvárakoztat.



2021. dec. 7. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Valamikor a jövőben többször is találkozni akar velem, hogy összejárjunk beszélgetésekre, de előtte türelmet kér
Csak egyetlen egy alkalommal akar találkozni velem, kíváncsiságból, aztán el akar tűnni és megszabadulni tőlem, de előtte megvárakoztat
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyik sem.

Nem akar találkozni, csak nem tud nemet mondani.

2021. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tudi333 ***** válasza:
86%
C., lesz az! Illendőségből azt mondja akar talizni, de egyébként nem.
2021. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Udvariaskodó kitérés, nem szabad komolyan venni.
2021. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Udvariasan elutasított. Nem akar semmit, néha beszélgettek és pont.
2021. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HaEv ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!

Nagyon sok múlik az előzményeken, amit nem írtál le.

Én nem szoktam találgatni, meg szoktam kérdezni az illetőt. Nem mindenki érdemli meg a társaságodat.

2021. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Végül is leírta: "találkozhatunk egyszer". Vagyis nem többször.


Vagy tényleg udvarias elhárítás, kifogás keresése és egyszer sem akar találkozni.

2021. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!