Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyjam ezt a lányt végleg?

Hagyjam ezt a lányt végleg?

Figyelt kérdés

Egyetemi csoporttársamról van szó. Beszélgetünk már egy ideje, viszont általában csak akkor hajlandó velem találkozni, ha valamit szeretne tőlem (pl. kérdezzem ki tőle az anyagot ZH előtt, vagy panaszkodni szeretne valakiről) de ha így full random bedomom neki egy hétköznap este, hogy lenne-e kedve meginni egy kávét vagy egy teát, mindig lepasszol azzal, hogy nem ér rá, tanul, stb.


Ezt már párszor eljátszotta, de valahogy nem tudom elhinni, hogy az esetek 95%-ban mindig dolga van. Hagyjam a francba? 22/F



2021. dec. 9. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Minek erőlködsz ezen az egy szem csajon, miközben a földön van még rajta kívül vagy 3 milliárd nő?!
2021. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Keressen mást akit ki lehet használni. Ezt így lehet meg is mondanám neki, de egyébként felesleges ezt is, hagyd inkább.
2021. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha ennyiből nem jöttél még rá, hogy a lányok többsége csak kihasználja a fiúkat, akkor sok csalódás fog még érni.
2021. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekled a jelek szerint egyáltalán! Felejtsd el, nem hozzád való!
2021. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. kihasználás... ha úgy érezne mint te, akkor még ő keresne, nem vagytok idegenek, simán hívhatna ő is, de még ha nem is az a fajta, akkor meg elfogadná a te meghívásaidat, akkor is, amikor nem érdekből megy.

Nekem vannak lány barátaim is, még ők is jönnek mindig, aki már a sokadikra mond nemet, (mert 1-2szer tényleg melléfoghatsz és dolga van) az tuti rühell téged, csak nem akar megbántani. De továbbmegyek, akinek bejössz és nem jó neki az időpont, az azt mondja, hogy szombat este nem jó, mert tanulok, vasárnap sem mert családdal vagyok. De amúgy jövő szerdán délután én ráérek, addigra pont végzek mindennel, és végre lesz egy kis időm...

2021. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem csoda, hogy az incelek sírnak, amikor ilyen szinten palira tudják venni a őket.
2021. dec. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

“ha így full random bedomom neki”


Vélem, hogy nem bölcsész vagy.

Igényes ember magyarul beszél, nem használ ilyen proli divatszavakat.

Lehet, hogy az igénytelenséged, műveletlenséged bizonytalanítja el.

2021. dec. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor segítséget kér, mondd, hogy nem érsz rá.
2021. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Lehet nem egyértelmű neki, hogy randi vagy nem randi a szándékod. Azért nem mindegy, tisztázd egyérteműen és akkor lehet máshogy áll hozzá.

Vagy ha otthon lakik, lehet a szülei fogják szigorúan, sajnos láttam már ilyet.

De saját szomorú egyetemi tapasztalataim szerint simán lehet az is, hogy csak anyagilag nem fér bele egy kávé se, vagy munka mellett tényleg nincs ideje. Esetleg szimplán utál ilyen helyekre járkálni.

De lehet te egy tanulós haver vagy és kész. Szerintem nem muszáj minden emberi kapcsolatba mindent is belezsúfolni. Ha nagy nehézséget nem okoz, te is kezeld őt ekként és ha kell valaki, aki kikérdez vagy tanul veled, jusson eszedbe. Kávézgatni meg menj mással.

2021. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Randizni akarsz vagy csak barátkozni? Ha én lennék a lány helyében, akkor csak barátkozás céljából mennék el kávézni veled. Mármint nekem van egy fiú csoporttársam, akivel együtt szoktam ebédelni és nekem ez így teljesen rendben is van, viszont néha azt érzem, hogy be is jövök neki. Ő is elhívott egyszer máshová, de inkább nemet mondtam, mert ezúttal másnak tűntek a szándékai, én pedig nem akarok tőle úgy semmit.

Meg most milyen dolog rákérdezni, hogy ez randi lenne vagy nem? Ha ilyet kérdezne tőled is a lány, akkor hogyan reagálnál? Főleg, ha a randit mondod és elutasít.

2021. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!