Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vagytok ma? Mit vártok...

Hogy vagytok ma? Mit vártok ettől a naptól? Mi volt/lesz ebben a napban a legjobb és a legrosszabb ami veletek történt?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, unatkozok, szívesen beszélgetnék valakivel :)

2021. dec. 14. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

melóhelyen, jól vagyok

youtube, gyakori, de lehet filmezek valamit majd ebéd után, aztán haza


legjobb ebben a napban? nem is tudom, átlagos nap, nyugi van

2021. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap\ma éjszakás voltam, reggel 8kor értem haza 14 óra munka után. Valamiért most nem tudok elaludni, csak forgolódok az ágyban és gyakorizok.


Rengeteget dolgoztam az éjjel, energiaitallal főztem le a kávét, lehet hogy ez lehet a gond. 😅


Ui.: Mindenki vigyázzon magára az utakon, ha autóval utazik valahová!❤️

2021. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Szia.. én most ágyhoz kötötten de rendes vagyok mert elég jól tűröm ..:) ne unatkozzál.

Irjál és majd megvigasztalunk.

Mesélünk.. esetleg panaszkodunk. Ird meg miről szeretsz beszélgetni. Neked ma mi a legjobb ééésss mi lehet a legrosszabb

2021. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Legrosszabb: Neki kell állnom az egyetemi beadandónak, amit nemsokára küldenek. Még csak nem is kötelező, de 3 haverom rátukmált, hogy csatlakozzak be negyediknek, mert az milyen jó...

Legjobb: Sosem éreztem boldogságot, az életben nincs semmi jó.

2021. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem várok, jól vagyok, túl egy visszamaradt étkezési zavar-kihíváson (rizottó, ami most rájöttem, hogy yummy, és arra is, hogy szeretem).


Befejeztem a novellámat, és lassan folytatom egy másikkal, ha van ihletem. Főztem - meg még estére főzök levest -, takarítottam és sétáltam is jó 3 km-t reggel a hidegben. :)

2021. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egesz nap fetrengek... filmezek, psezek, neha elalszok 😀 Este meg megyek edzeni
2021. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Rosszul aludtam este, kétóránként felkeltem, reggel állásinterjúm volt, aztán bementem dolgozni, most értem haza, hulla vagyok, de eredményes napom volt.
2021. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kora délután autóvezetés órám lett volna, de az oktató elfelejtette. Este úgy volt, hogy megyünk albérletet nézni, nagyon sürgős, és elég speciális is a helyzetünk, nem sok lehetőségünk van, de az ingatlanos is elfelejtette. Szóval ez nem az én napom. :(

Holnap viszont megyek egy nagyon ígéretes állásinterjúra, délután pedig egyeztetek egy olyan lakás tulajával, ahová sokkal szívesebben mennénk, mint a mai lett volna, úgyhogy remélem, holnap minden sokkal jobb lesz. :)

Közben dolgoztam, főztem, ilyenek. Még kell a gyerekkel tanulnom.

2021. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!