Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragudhatott meg...

Jogosan haragudhatott meg legjobb haverom, ha mondtam neki, hogy nem megyek el a kisebb szilveszteri összejövetelre, amit tervez?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy pár (4-5) közeli haverral tervezne egy szilveszteri estét, én pedig mondtam neki, hogy valószínűleg nekem nem lesz jó. Azóta kicsit be van sértődve, mert én vagyok a legközelebbi barátja, de szerintem az nem olyan nagy dolog, hogy kihagyom. Jogos a neheztelése szerintetek?

2021. dec. 17. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem, oda mész el ahova akarsz. Elmondhatod az okát hogy miért nem, talán enyhül, de alapjáraton eléggé hisztizésnek tűnik amit csinál.
2021. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne értenie.
2021. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, ha téged tart a legjobb barátjának, természetes, hogy megsértődik azon, amiért nem vele együtt ünnepled a szilvesztert. Szerintem kifogás csak akkor fogadható el ilyen esetben, ha valami nyomós okból nem tudsz elmenni, például mert rokonoknál lesztek, stb. Ha viszont előre "nincs kedvem" a válasz, ne csodálkozz, ha megsértődik. Ha az időpont nem jó, javasold tegye át máskorra. Lehet előző nap, délután, vagy újévkor is összejönni.
2021. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem máshova megyek, hanem otthon leszek inkább, mert idén nincs kedvem szilveszterezni.
2021. dec. 17. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk így más, így tényleg bunkóság kicsit.
2021. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
szerintem menj el, ha nem is végig maradsz. Elég bunkó dolog lerázni a legjobb havert
2021. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy egy fél bolygó bulizik. Sokkal könnyebb ilyenkor bulis hangulatba esni, mert aránylag nagyon közel hozzád, nagyon sokan vannak bulis hangulatba. Több millióan már akár hónapokkal előbb spanolják magukat erre az estére.


De amúgy ez is csak egy nap.., szóval chill a haverodnak. Majd egy másik hétvégén újra cspattok egy ilyen estét aztán annyi.

2021. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!