Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ijesztő sok emailt...

Tényleg ijesztő sok emailt küldeni a legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm mindig panaszkodik, hogy senki sem törődött vele ezért most amikor elutazott egy hétvégére, írtam neki emaileket, hogy amikor hazajön, akkor lássa, valaki sokat gondolt rá és akkor ez jó érzés lesz neki. Írtam, amikor indult a busza, hogy legyen jó útja meg amikor megérkezett, hogy remélem jól utazott. Utána írtam még párat, hogy remélem jól van, de aztán nekem sem volt túl sok időm, szóval kb 5-6 emailnél megálltam.


Azt hittem örülni fog, erre amikor visszajött és ezt meglátta, azt mondta, hogy megijesztettem. Utána megmondtam neki, hogy miért csináltam és annyit kért, hogy többet ne tegyem, mert nagyon ijesztő.


Ez tényleg ennyire ijesztő? Én csak jót akartam.


2021. dec. 22. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Na,ennek se jó semmi.
2021. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
A Messenger korában tényleg ijesztő. Én akkor e-mailezek, ha sok a mondandóm. Az e-mail tulajdonképpen elektronikus levél. Szerinted van olyan, aki 1 mondatos leveleket ad fel a postán? Na ugye!
2021. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem ijednék meg de lehet néznék egyet hogy mi ez a sok email. Ha meg elmeséled hogy kedveskedni akartál akkor meg aranyosnak találnám.
2021. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk nekem az a furi hogy manapság mindenki csekkolja a mailjeit a telefonjáról. Még anyám is 65 fölött. Ha külföldre megy és dobok neki egy mailt, hogy ezt írta a kiadó, elolvassa. Tehát a barátnőd hogy nem látta folyamatosan az emaileket?
2021. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
"Tehát a barátnőd hogy nem látta folyamatosan az emaileket?" - A mai világban áldás, ha el lehet vonulni olyan helyre, ahol nincs térerő. :-D Volt olyan kollégám is, aki kijelentette, hogy csak olyan helyre megy nyaralni szabadság alatt, ahol nem tudják elérni.
2021. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!