Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek szilveszterkor velük?

Elmenjek szilveszterkor velük?

Figyelt kérdés

Osztálytársak.


Nem tartom őket barátnak, rengetegszer kihasználtak. 5en mennénk csavarogni, de hosszú idők után ez az első alkalom hogy elhivtak valahova, bár régen én hívtam őket, nem mentek el.


Utóbbi időben nagyon eltávolodtam tőlük, és van ebbe az 5fős gruppba egy olyan gyerek, aki folyton bszogat, azt ha visszaszolok, én vagyok a rossz.


Amúgy az egyik gyerek szólt, hogy menjek el, őt tartom valamennyire talán, de a többi mind hátba szúrt, és ott hagytak mikor depressziós voltam stb


Egyedül nem akarom tölteni a szilvesztert, de szembe köpni se akarom magam. Barátaim persze nincsenek.


Már csak egy év van vissza a suliból, ha vége úgysem fogom őket látni, nem leszek rájuk erőltetve jobban.



2021. dec. 27. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Menj el
Ne menj el
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Korod? Nemed?

Ezek azért számítanak.

2021. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18éves fiú vagyok
2021. dec. 27. 21:53
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Na akkor nem vagytok már annyira kicsik. Jól rúgj be velük azt kérdezd fel a vgányakat hogy merre hány méter
2021. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt már arra példa, hogy elmentem olyanokkal, akik az idegeimre mennek, de mivel ittunk, mindenkinek megeredt a nyelve és végülis abban az ittas állapotomban elment a dolog. Volt már arra is példa, hogy kedves osztálytársakkal házibuliztunk, ugyanúgy ittunk, majd úgy éreztem, hogy nem foglalkoznak velem és félrevonultam egy üres szobába, majd később a házigazda utánam jött, és azt kamuztam neki, hogy az exem miatt sírok, pedig miattuk voltam szarul. De ez az én példám, nagyon gyorsan tud a hangulatom csapongni, hát még ha iszok. Téged nem ismerlek, nem tudom, hogy mennyire tudod túltenni magad a régebbi sérelmeiden. Lehet, hogy mégis nyitni akarnak feléd. Ha inkább szórakozni akarsz, mennék a helyedben, de ha nagyon zavar, hogy kétséges a dolog kimenetele, akkor ne eröltesd.
2021. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem menj, maximum ha bunkók, akkor ott hagyod őket és hazamész. Ha nem mész, akkor tuti ezen fogsz kattogni egész éjszaka.
2021. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4: én is ugyanilyen vagyok.

5: Végülis, igazad van.


Köszi mindenkinek

2021. dec. 27. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj. Nem a barátaid, sőt, korábban már szemétkedtek veled. Túlerőben lesznek és ha sokat isztok, elszabadulhatnak az indulatok és te húzhatod a rövidebbet. Jobb egyedül szilveszterezni, mint ellenséges társaságban.
2021. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne. Az se sül el mindig jól, ha ismeretlenekkel szilveszterezik az ember, de ott legalább benne van pakliban, hogy jó lesz. Őket viszont ismered és nem hogy nem semleges viszony hanem negatív és még szemetek is veled. Plusz nemrég voltál depressziós. Nagyon nagy valószínűséggel rossz este lesz, aztán megint rosszul érzed magad. Egyébként gondolom nemcsak ez az 5 ember jár osztályba, inkább kérdez meg más embereket az osztályból, biztos vannak normálisak is. Így nem töltöd egyedül a szilvesztert és nem teszed ki magad felesleges stressznek.
2021. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lemondtam. Köszönöm mindenkinek
2021. dec. 29. 18:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Rosszul esik hogy ezt is egyedül. mindegy ez is egy jelzés
2021. dec. 29. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!