Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akarhat tőlem a fiú...

Mit akarhat tőlem a fiú barátom aki melegnek vallja magát? Én 16L-vagyok ő 25f

Figyelt kérdés
Na szóval 2 hónapja ismerkedtem meg egy fiúval aki rám írt tiktokkon hogy köszöni szépen hogy likeoltam a videóit. Aztán másnap már megint írt hogy adjam le neki a fecebook nevem ami megtörtént aztán átmentünk oda beszélgetni és elmondta nekem hogy meleg és megkerdezte hogy ez engem nem zavar én meg mondtam hogy nem. Na eddig semmi különös nem volt.. Rá 1 hónapra.. Felhívott engem kamerán és kérdi tőlem: nincs kedved elmenni a Balatonra nyáron? Én meg mondtam neki hogy mit akarsz csinálni a Balatonon ő erre ezt felelte hogy: hát na a lábunat kicsit megfeketitjük en meg azt válaszoltam vissza hogy ez nem. Semmi erre ő na ugye ugye.. Utána meg azt mondta hogy nincs kedved inni meg napozni húzunk jó sexi fürdőruhákat.. Itt már nem volt amit visszamondjak neki letettem a telefont. És egesznap azon törtem a fejem hogy vajon mit akarhat. Meg barátok vagyunk ő meg ezen agyalgat hogy a Balatonra akar vinni.meg kb 1 hét után megint jöttek az ilyen fajta témák csak akkor már TALIZNI akart a Balatoni dolog előtt 200km-re lakunk egymástól.. Ja es bocsi ezt kifelejtettem azt is mondta hogy volt lánnyal már.. Meg kezd nekem furcsa lenni allandoan babyzket , drágám eletem babám meg stb ez nem zavar engem de már egyre gyakoribb. Meg a leg furcsább hogy mondtam neki hogy 16 vagyok es ő azt mondta arra hogy huu te akkor még kicsike vagy... És érdekes még is belement a barátságba.. Szerintetek mit akarhat tőlem? Előre is elnézést kérek ha rosszul fogalmaztam a dolgokat

2022. jan. 2. 20:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pasija is van láttam hogy kitette a facebookra.. Meg néha azt kamuzza hogy nincs...
2022. jan. 2. 20:32
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ő a lányka a kapcsolatában, és barátnőt keresett magának.

Szerencsétlen.

2022. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele.
2022. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Elég egyértelmű, hogy csak meg akar fektetni. Azért mondta, hogy meleg, hogy könnyebben tudjon közeledni.
2022. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön az ugrott be, amit a 4-es mond. Vigyázz vele.
2022. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A történet eleje nagyon romi volt. Igazából, a lábról szóló rész tetszett a legjobban. 25 évesen, ha jól néz ki valaki, akkor érdemes barátságot ápolni, főleg akkor, ha van barátja.
2022. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4es és 5-os köszönöm szépen nektek
2022. jan. 2. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
szex
2022. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik veled.

Sajnos nekem is volt ilyen meleg ismerősöm/barátom, aki ezt hobbiként űzte... én is fiatal voltam még akkor és naív.

Félreértés ne essék, nincs bajom a meleggel vannak a baráti körömbe is tök normálisak,jófejek, de akadnak ilyen rohadékok, akik azt hiszik vicces ha ezt csinálják és a saját szórakozasuk érdekében játszhatnak mások érzéseivel ilyen módon (független attól h. meleg v. hetero az illető).


Én anno ezt leállítottam, szerintem neked is ezt kéne tenni h. megbeszéled vele h. miért mondja ezeket, mi a szándéka ezzel és h. neked ezek a dolgok nem férnek bele.

Ez a te részedről korrekt lenne az más kérdés h. az ő részéről neki mi a korrekt...

2022. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán biszex.
2022. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!