Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan juthatok el egy buliba?

Hogyan juthatok el egy buliba?

Figyelt kérdés
Eleg nehez helyzetem van: barátaim nincsenek, buliba nem szoktak elhivni, még nem vagyok 18 és a szüleim nem engednek kb sehova. Nagyon eljarkalni nincs lehetosegem , sportolasi lehetosegem nincs, hogy usmerkedjek: a kornyeken van egy judo klubb , de oda nem mehetek mert korom es test sulyom miatt kezdokbol nem talalnanak part nekem, foci csapat feloszlott, hokira nem engednek a szuleim es mas sport lehetoseg nincs , csak 30 km re , amire nem engednek, mert nem tudnanak betente tobszor velem jarkalni anyumek, egyedul pedig nem engednek. Az osztalytarsaimmal sincs valami jó viszonyom, elbeszelgetunk de ha volna lehetőség arra, hogy kitegyenek a közösségből akkor valszeg kitennenek, nem vagyok népszerű, nem szoktam seggfejkent viselkedni , csak bem vagyok az a tipikus meno gyerek, ezert sokat cikiznek is.Iskolaban a tobbi osztalyt illetoleg , mindenkit utalnak aki nem a sajat osztalyukbol valo vagy a sajat kis barati társaságukból. Szóval mit tehetnék, hogy legyenek barataim es legyen akivel mehetek szórakozni? Elnezest a helyesírásért

2022. jan. 4. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nagon helyhez vagy kötve. Ha ott nincsen lehetőséged barátkozni, bulizni, messze pedig nem engednek, akkor ez egy patt helyzet. Én se voltam menő az iskolában, én se jártam el bulizni, és néha tényleg hiányzott, de jobb otthon olvasni, filmet nézni, mint olyanokkal bulizni, akik nem szeretnek/akiket te nem szeretsz. Fontos, hogy csak olyanokkal járj el bulizni, akikben megbízol, mert ha baj lesz, kell valaki, aki segít.

Sose próbálj görcsösen megfelelni a környezetednek. Legyen önbizalmad, önbecsülésed, és ne érdekeljen, hogy ha cikiznek, ez őket minősíti, nem téged.

Azt tudom egyébként javasolni, hogy keress interneten barátokat. Tudom, szarul hangzik, de ha van egy online játék, csoport, ahova azonos érdeklődésű emberek járnak, ott sokkal könnyebben megtalálod a helyedet.

2022. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Elmehetsz futni, bringazni vagy kirandulni. Mindenhol lehet uj arcokkal ismerkedni.

Ha nem hivnak teged, hivd meg a tobbieket te.

2022. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi 1. És 2. De sajnos nem szeretek futni , kirandulni nem nagyon van lehetőség, mert a környéken rengeteg a medve , multkor egy csomoban 4 et is lattak a tobbirol nem is beszelve, bringazni pedig szokatam de az is eleg unalmas ha mindig ugyan oda mész, mert 10 km nel tavolabb nem mehetek, es ha nem akarok a medvekkel osszevegyulni akkor csak ket iranyba mehetek az úton, mivel egy kis faluban elek.


1.az a baj , hogy nagyon vagyom a tarsasagra , hogy valakiv talalkozhassak es kimozdulhassak a hazbol , mert kb egesz eletemet idebent toltottem a baj pedig az az internetes baratkozassal, hogy kb lehetetlen olyat talalni akivel talalkozhatok is. Mivel , hogy Erdélyben élek

2022. jan. 4. 14:08
 4/22 A kérdező kommentje:
Azzal , hogy meghivom a tobbieket meg az a baj , hogy sokan nem jonnek el es ha el is jonnek abbol kb 2 ember aki beszelget is velem a tobbi telefonozik , vagy fenykepezkedik
2022. jan. 4. 14:11
 5/22 A kérdező kommentje:
De minden esetre nagyon köszönöm a lelkesítő szavakat
2022. jan. 4. 14:12
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát így sehogy. Le vagy korlátozva és még magadat is akadályozod, majd ha már nagy leszel, akkor kiéled magad.
2022. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ezek a medvék....

Gondolom nem magyarországon élsz. Itt csak párducok vannak jelenleg.

2022. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Erdélyben élek
2022. jan. 6. 17:51
 9/22 anonim ***** válasza:
Megvarod amig 18 leszel aztan oda mész ahova akarsz
2022. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Tudom nem nagy tanács, de online játékokkal tudsz játszani, és ott ismerősöket szerezhetsz, így akár barátokat is.


Amúgy a környéken nincs valami maszek konditerem ?


Az is összehozza a fiatalokat.

2022. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!